Зеленський двічі не зміг відповісти на запитання журналіста з Канади про Путіна | Новини Львова

Зеленський двічі не зміг відповісти на запитання журналіста з Канади про Путіна

17:54 22 червня 2020 р.

  • 1

Канадський журналіст Марк Маккіннон взяв інтерв'ю у Президента України Володимира Зеленського. У його тексті на офіційному інтернет-представництві Президента України двічі повторюється одне й те ж запитання з різними відповідями.

Подаємо без змін два запитання канадського журналіста і дві відповіді Президента України:

"Журналіст: Пане Президенте, ви прийшли торік на посаду, щоб принести мир Україні, тоді, коли вже була російська агресія. Чи ви все ще сподіваєтеся на те, що з Владіміром Путіним можна укласти угоду про мир, особливо в тих умовах, що зараз вони показують свою силу, готуючись до військового параду в Москві?

Володимир Зеленський: Це найскладніше питання. Скажу вам відверто, у мене немає часу на те, щоб вірити чи не вірити Владіміру Путіну. Я просто повинен робити свою роботу, як я вважаю правильно, щоб досягти результату. Ми за цей час повернули понад 130 людей з полону. Я розумію, що це не велика перемога, але це ті маленькі перемоги, які обов'язково приведуть до великої. А для нас це – повернення всіх українців та всіх наших земель. І ось у це я дуже вірю. І ось на це в мене є час.

Наші люди залишаються (в неволі. – Ред.) на території Російської Федерації, є кримчани, які також перебувають за ґратами. Про їхнє звільнення ми також говоримо з Російською Федерацією і зробимо все, щоб повернути їх додому. Далі ми кажемо про відкриття КПВВ між підконтрольною (Україні – Ред.) та окупованою територією для гуманітарної допомоги українцям, які живуть на тій чи іншій території. Для них ми робимо все – відкриваємо КПВВ, будуємо мости, які були зруйновані тією стороною. І не лише війною, а й часом. І тепер, наприклад, швидка допомога може заїхати на окуповану територію. Складнощі, звісно, є, адже бойовики дуже рідко пускають і машини з гуманітарною допомогою, і машини ОБСЄ.

Щодо молоді, у якій ми дуже зацікавлені, щоб її не втратити. Через інформаційну війну діти, які навчалися в школі на окупованій території, їдуть зараз до вищих навчальних закладів. Нам дуже важливо, щоб вони вступали саме в українські виші, на нашій території. Ми все для цього робимо. Наприклад, скасовуємо для них ЗНО, щоб діти з окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму без іспитів мали змогу вступати в найкращі заклади вищої освіти в Україні.
____________________________________________________________________________________________

"Журналіст: Пане Президенте, ви прийшли торік на посаду, щоб принести мир Україні, тоді, коли вже була російська агресія. Чи ви все ще сподіваєтеся на те, що з Владіміром Путіним можна укласти угоду про мир, особливо в тих умовах, що зараз вони показують свою силу, готуючись до військового параду в Москві?

Володимир Зеленський (відповідає англійською мовою): - Мені здається, Ваше запитання органічно можна завершити: «Як ви думаєте, що буде наступним?» Складно відповісти Вам, Марку. Це дуже гарна, але дуже складна робота. Я не хочу жалітися та казати, як це складно для мене, що я майже не бачу своїх дітей, у мене немає часу на хобі, навіть немає часу на спорт. Це відповідальність. Не всім Бог дає шанс нести таку відповідальність та зробити щось, що може допомогти українцям, змінити ситуацію і зупинити війну. У мене є цей шанс, і я хочу його використати. Це все, чого я хочу".

Коментарі(1)

Тінь

18:55 22 червня 2020 р.

Відповісти

Наведу власну відповідь і пропоную висловитися усім бажаючим. ... ... ... - Проблема не лише в керівництві РФ - проблема у російському народі. На превеликий жаль - на сьогодні та в осяжному майбутньому будь-які угоди з росіянами за будь-якого керівництва Росії позбавлені будь-якого сенсу. Тим більше Угоди про мир-дружбу-співробітництво ... Більшість росіян цілком щиро вважають Україну частиною Росії і українців частиною російського народу через що й наполягають на власному праві претендувати на підкорення/окупацію та асиміляцію українських громадян. Росіян неможливо переконати що вони помиляються. З такими росіянами неможливо вести справи та комунікувати на рівних. Україні слід продовжувати протистояти російській агресії та відстоювати власну Незалежність в коаліції з Європою і Заходом і усім демократичним світом. Україні конче необхідно набути повноправного членства в НАТО та в Європейському Союзі. В іншому випадку Незалежної України не буде на планеті Земля - нейтральну позаблокову Україну росіяни з часом загарбають по Збруч, а то й до бувших кордонів СРСР хоч би десять "Угод про мир" було укладено між Україною та Російською Федерацією.

До теми

21:45 15 липня 2020 р.

У Верховній Раді завтра не обговорюватимуть викладання у школах російською мовою

Парламент на засіданні 16 липня не розглядатиме скандальний мовний законопроект №2362 народного депутата Максима Бужанського, який пропонує дозволити викладання у школах до 60% предметів російською мовою,

Рубрика: Політика

23:30 14 липня 2020 р.

ЄС обмежив в'їзд для жителів ще двох країн

Країни ЄС відновлюють обмеження на в'їзд для жителів Сербії і Чорногорії через пандемію COVID-19. Причина - зростання кількості інфікованих коронавірусом в обох країнах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу