Зеленському ще довіряють більше, ніж Порошенку, Тимошенко і Вакарчуку вкупі

12:43 4 лютого 2020 р.

  • 0

Лідером за довірою є президент Володимир Зеленський: довіряють йому 59%, не довіряють – 32%.

Рівень довіри опитаних соціологами громадян України до інших ключових політиків має негативний баланс. Д.Разумкову довіряють 26%, не довіряють – 44%, Ю.Бойку – 25% та 56% відповідно, С.Вакарчуку –  22% та 62%, О.Гончаруку – 20% та 53%, Ю.Тимошенко – 20% та 73%, П.Порошенку – 15% та 78%. 

Рейтинг політичних сил очолює партія «Слуга народу»: 42,2% серед тих, хто визначився та має намір голосувати. За партії «Опозиційна платформа – За життя» – 13,5%, «Європейська солідарність» – 9,5%, ВО «Батьківщина» – 8,1%. Підтримка інших партій – нижче 4%. Тих, хто не визначився, – близько 16%. 

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» упродовж 22-26 січня 2020 року, показали переважання очікування змін (50%) та надії (42%) серед населення. Попри це третина відчуває розчарування, кожен п’ятий – незахищеність, напруженість або ж обурення, кожен восьмий – відчай та розгубленість. За останні два роки в суспільстві зросли настрої очікування змін та надії, зменшилися – розчарування, напруженості та обурення. Позитивні емоції переважають серед молодшого та більш забезпеченого сегментів респондентів, негативні – у старшого та біднішого.

Коментарі(0)

До теми

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу