Зеленського за інерцією ще підтримує третина тих, хто прийде на вибори | Новини Львова

Зеленського за інерцією ще підтримує третина тих, хто прийде на вибори

15:03 2 липня 2020 р.

  • 2
Лідери думок українців: Зеленський, Порошенко, Бойко

Лідери думок українців: Зеленський, Порошенко, Бойко

Партію "Слуга народу" - ще менше.

Якби найближчим часом відбулися вибори Президента, то 34,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, проголосували б за В.Зеленського. 11,4% підтримали б П.Порошенка, 11,2% - Ю.Бойка, 7,2% - Ю.Тимошенко, 6,7% - І.Смешка. Підтримка інших кандидатів нижче 4%. Ще близько 15% - не визначилися.

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 24-28 червня 2020 року, парламентський рейтинг очолює партія «Слуга народу», яку готові підтримати 29,3% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором.

За партії «Опозиційна платформа – За життя» – 15,3%, «Європейська солідарність» – 13,6%, «Батьківщина» – 10,7%. «Сила і честь» і партію Шарія – по 3,7%, Радикальну партію – 3,5%, «Голос» – 3%, «Свобода» – 2,5%, «Українська стратегія» – 2,2%.

Близько 20% у червні ще не визначилися з партійними вподобаннями.

Коментарі(2)

Тінь

16:30 02 липня 2020 р.

Відповісти

Жах ... Морок ... Як багато вати в Україні що усе більше нахабніє й нахабніє ... На фронт вату - нехай спочатку захистить та звільнить державу від російсько-сєпарської окупації, а потім вже нехай верзе що в голову стукне ... Або нехай перебирається жити в "дороге її серцю ОРДЛО-гетто". Чого це Лесик і Шарій можуть жити в Україні в мирі та спокої і постійно безкарно робити проросійські провокації за спинами українських Воїнів яких обстрілюють і вбивають росіяни та сєпарські зрадники ? Хай забираються до Донецька-Луганська коли їм погано в Україні ...

Тінь

18:56 02 липня 2020 р.

Відповісти

Моя б воля - то рішенням суду я би виселяв до ОРДЛО-гетто усіх найактивніших провокаторів й провідників і Русскаго Міра й усіх інших світів. Тому що це збурювачі суспільного спокою та підбурювачі до провокацій і вони є НЕБАЖАНИМИ ОСОБАМИ в Україні. Власна незгода з діями влади та критика опонентів має подаватися у правовий спосіб. Неможливо було у правовому полі співіснувати з регіоналами й тому стався Майдан. Зараз є можливим опонентам влади критикувати і подавати власні пропозиції і вони представлені у Верховній Раді України проте вони роблять усе для створення в Україні ситуації непримирення схожої на передмайданну. Хай живуть на поселенні в ОРДЛО-гетто й позиваються до Європейського суду з прав людини - адже ОРДЛО-гетто це теж Україна і саме така яку ці провокатори бажають встановити на всій території України. Лишається прийняти відповідний Закон та використовувати його щодо цих перевертнів. Чому я повинен знати російську аби спілкуватися з іншими громадянами України - хтось може мені пояснити ??? Чому громадяни України в Україні народжуються і живуть і працюють до пенсіїї і не знають української ??? Чому провокатори типу Лесика нахабно і безкарно пхають мені у вуха російську в українському публічному просторі ??? Може час припинити цю ганьбу ??? Може час цим провокаторам довідатись що після сплати штрафів декілька разів усі вони стануть небажаними особами в Україні і кандидатами на виселення до ОРДЛО-гетто ??? Я категорично проти фізичної розправи як сталося у Харкові з прибічником Шарія але він би мав постати перед судом і в результаті поїхати жити до ОРДЛО-гетто за рішенням суду ...

До теми

20:19 31 липня 2020 р.

В Україні буде 35 сучасних прикордонних інспекційних постів. Один з них - на Львівщині

За ініціативи Мінекономіки та підтримки Уряду найближчим часом буде відновлено фінансування будівництва сучасних прикордонних інспекційних постів у рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

Рубрика: Політика

Останні новини

У ФРН з цього тижня планують обов'язкові тести на коронавірус для мандрівників

Не хабар, а фінансування політпартії: у будівельній сфері Львова з’явився новий вид «подяки»

Мешканця Коростеня, якому у Львові пересадили серце, виписали з лікарні

Усі проблеми будівництва у Львові спричинені корупцією, - депутат

Незаконні будови у Львові будуть переходити у власність міста, якщо зламаємо нинішню владну систему, - архітектор

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу