Здобутий українськими словиками у бойовиків танк належав російській військовій частині, – Міноборони (відео)

17:18 29 червня 2014 р.


Фото: mil.gov.ua

Про це повідомив у неділю заступник начальника Головного командного центру ЗСУ Юрій Миколенко.

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 29 червня, в повідомленні «Міноборони: Захоплений вчора танк в зоні АТО потрапив в Україну з Росії»:

«У Міністерстві оборони України повідомляють, що танк Т-64 БВ, затриманий в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) 28 червня, прибув до України з Російської федерації. Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав заступник начальника Головного командного центру ЗСУ Юрій Миколенко на брифінгу.

Представник Міноборони нагадав, що на сході України вилучається дуже багато військової техніки, яка, за його словами, ймовірніше всього, потрапляє на територію Луганської та Донецької областей з Росії. Зокрема, він нагадав про захоплення танку Т-64 БВ 28 червня, який внаслідок військових дій було відбито українськими військовими.

«По тим даним, які є, номери агрегатів, акумуляторна батарея, виготовлена в Санкт-Петербурзі, ми можемо зробити висновки, що танк прибув з РФ», – сказав Миколенко. 

За його словами, танк був на обліку у військовій частині №205 міста Будьонівська (РФ).

Танк було виготовлено 1987 року на території СРСР в місті Харкові та направлений до Росії. Наразі танк проходить ідентифікацію.

Представник Міноборони додав, що танк може бути використаний проти тих людей, які застосовували його проти народу України. «Іноземна зброя попадає до рук сепаратистів, які використовують її проти народу України. Ми можемо використати її проти тих людей, які використовують її проти нас», – сказав він».


Відео: Військове телебачення України

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу