У Збройних Силах України запровадять стандарти НАТО до 2020 року

14:08 11 серпня 2016 р.

Створення нової системи національної безпеки передбачає досягнення Збройними Силами України максимально високого рівня взаємосумісності зі збройними силами країн-членів Альянсу.

Сьогодні у Києві відбулася робоча зустріч начальника Генерального штабу-Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка з директором офісу НАТО зі стандартизації генерал-майором Едвардасом Мажейкісом.

Також було проведено брифінг для керівного складу Генерального штабу Збройних Сил України в ході розглянуто стан та перспективи реформування системи стандартизації в сфері оборони України, результати оцінки існуючої національної системи стандартизації, а також хід реалізації програми Трастового фонду НАТО з логістики та стандартизації.

— Збройним Силам України визначено амбітне завдання — до 2020 року досягнути повної сумісності з відповідними силами держав-членів НАТО. Ми повинні його виконати, але також ми усвідомлюємо, як нелегко буде це зробити, — зазначив генерал армії України Віктор Муженко. Начальник Генерального штабу Збройних Сил України також підкреслив, що взаємосумісність — це передовсім володіння англійською мовою, практичне використання прийнятих в Альянсі доктрин і процедур, і вже потім впровадження матеріально-технічних стандартів, зокрема і в озброєнні.

Зі свого боку, генерал-майор Едвардас Мажейкіс додав, що для успішного переходу до нових стандартів особливо важливо працювати як одна команда і забезпечити взаємодію між органами військового управління. Також директор офісу НАТО зі стандартизації представив присутнім можливий варіант майбутньої системи стандартизації Міністерства оборони України і Генерального штабу Збройних Сил України.

За підсумками заходу сторони дійшли згоди продовжити плідне співробітництво, в тому числі в питаннях переходу на стандарти Альянсу, що сприятиме досягненню взаємосумісності на оперативному і стратегічному рівнях шляхом впровадження в повсякденну діяльність Збройних Сил України доктрин, концепцій та спільних процедур НАТО.

Про це повідомило сьогодні Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу