Збройні Сили України захопили всі вогневі опорні точки у Слов'янську – в. о. Президента (відео)

18:16 2 травня 2014 р.


Фото: euromaidan

Про це йдеться в сьогоднішньому зверненні виконувача обов’язків Глави держави Олександра Турчинова до співвітчизників.

У п’ятницю на його сайті опубліковано «Звернення в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова до співвітчизників», текст якого подаємо повністю:

«Сьогодні зранку ми розпочали активну фазу Антитерористичної операції, спрямованої проти головної бази бойовиків, які тероризують весь Донецький регіон, розташованої в місті Слов'янську.

Наша основна мета - захистити людей і не допустити жертв серед населення.

Наші силові структури ведуть боротьбу з найманцями іноземної держави, з терористами та злочинцями, які захоплюють заручників, вбивають і катують людей, які зі зброєю в руках погрожують територіальній цілісності та стабільності в Україні.

Хочу підкреслити: операція розгортається не так швидко, як хотілось би, та значно ускладнюється тим, що бази терористів розташовані в багатонаселених містах, а вони самі ховаються за спинами цивільних громадян, прикриваються заручникам, ведуть вогонь з багатоквартирних жилих будинків.

У ході сьогоднішнього етапу операції вдалося захопити всі укріплені вогневі опорні пункти та блок-пости терористів навколо міста Слов'янськ, повністю замкнувши його оточення. Наступ на терористів продовжується.

Під час операції злочинці понесли значних втрат: багато загиблих, поранених, та заарештованих. На превеликий жаль, ми маємо інформацію про двох загиблих і семеро поранених наших військових.

Дякую всім героям, які мужньо захищають нашу країну. Вічна пам'ять тим, хто загинув, захищаючи свою Батьківщину.

Конституція значно обмежує мої повноваження, але новообраний Президент представить до вищих державних нагород всіх героїв, які відзначились, захищаючи свою країну, мир та спокій наших громадян.

Ми вимагаємо від терористів, диверсантів, всіх тих, хто підняв зброю на нашу країну, скласти зброю, здатись, звільнивши заручників та адміністративні будівлі. Ті, хто здасть зброю та непричетні до важких злочинів, будуть амністовані, хто винен у вбивствах та катуваннях - будуть покарані.

Хочу також сказати, що сьогодні вночі були спроби прориву державного кордону групою озброєних російських диверсантів, які були зупинені нашими прикордонниками.

Також, не зважаючи на всі зусилля та спроби організувати провокації та заворушення, дестабілізувати ситуацію і в інших регіонах на сході та півдні країни, зокрема, в Харкові, Одесі - ми забезпечили там спокій та стабільність.

Окремо хочу звернутись до керівництва Російської Федерації: припиніть істерію навколо подій, що відбуваються в Україні. Припиніть погрози і залякування.

Коли вас турбують порушення прав громадян, то займіться їх захистом у своїй країні, де порушення прав набуло системного характеру.

Ми вимагаємо від Росії припинити провокації проти нашої країни та не використовувати тероризм, диверсії та військову загрозу як форму тиску на нашу країну.

Незважаючи на всі проблеми та протидію, ми забезпечимо мир та спокій в нашій державі та зупинимо терористичну загрозу на сході України.

Нехай Господь береже Україну та кожного з вас».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу