Збройні Сили вже створюють буферну зону на відстані 15 кілометрів від кордону, – Міноборони

23:50 18 червня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це повідомив у середу в.о. міністра оборони України Михайло Коваль.

Як передає сьогодні, 18 червня, агенція «Укрінформ», виконувач обов’язків міністра оборони Михайло Коваль повідомив у середу під час урочистостей в Національному університеті оборони України імені Івана Черняхівського: «Армія діє на відстані близько 15 км від кордону, створюючи таким чином буферну зону, а прикордонники спільно з нами відновлюють усі свої підрозділи та пункти пропуску».

Керівник оборонного відомства наголосив, що армійці обов'язково виконають поставлення завдання Президентом з відновлення контролю над державним кордоном., а також зазначив:

«Президент і Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко чітко визначив завдання, і ми його неухильно виконуємо. Державний кордон буде надійно захищений від будь-яких спроб проникнення на терени нашої держави ззовні. Ми, ведучи безперервні бої, затяжні і запеклі, відновлюємо свої положення і закриваємо тим самим державний кордон від зовнішнього втручання».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу