Збройні Сили вже створюють буферну зону на відстані 15 кілометрів від кордону, – Міноборони

23:50 18 червня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це повідомив у середу в.о. міністра оборони України Михайло Коваль.

Як передає сьогодні, 18 червня, агенція «Укрінформ», виконувач обов’язків міністра оборони Михайло Коваль повідомив у середу під час урочистостей в Національному університеті оборони України імені Івана Черняхівського: «Армія діє на відстані близько 15 км від кордону, створюючи таким чином буферну зону, а прикордонники спільно з нами відновлюють усі свої підрозділи та пункти пропуску».

Керівник оборонного відомства наголосив, що армійці обов'язково виконають поставлення завдання Президентом з відновлення контролю над державним кордоном., а також зазначив:

«Президент і Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко чітко визначив завдання, і ми його неухильно виконуємо. Державний кордон буде надійно захищений від будь-яких спроб проникнення на терени нашої держави ззовні. Ми, ведучи безперервні бої, затяжні і запеклі, відновлюємо свої положення і закриваємо тим самим державний кордон від зовнішнього втручання».

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу