У Чорне море увійде ракетний есмінець ВМС США

23:28 4 липня 2015 р.


Фото: U. S. Navy photo by Journalist 2nd Class Patrick Reilly – navy

Командир американського судна Блейр Гай підкреслив, що «перебування військових кораблів в Чорному морі не тільки зміцнює відносини з союзниками, а й сприяє загальній стабільності в регіоні».

Завтра, 5 липня, в Чорне море увійде американський ракетний есмінець типу «Арлі Берк» USS Porter (DDG 78). Про це повідомили в російській інформаційній агенції «РИА Новости» з посиланням на ВМС США.

«Знаходження есмінця у Чорному морі слугуватиме підтвердженням відданості і прихильності США зміцненню партнерських зв'язків та спільних оперативних можливостей НАТО з чорноморськими партнерами», – йдеться в повідомленні. Командир есмінця Блейр Гай підкреслив, що «перебування військових кораблів в Чорному морі не тільки зміцнює відносини з союзниками, але і сприяє загальній стабільності в регіоні».

Наприкінці червня в Чорному морі американський есмінець управління ракетною зброєю «Лебун» того ж класу «Арлі Берк» взяв участь у спільних навчаннях з корветом ВМС Румунії «Еустатіу Себастьян», в рамках яких екіпажі відпрацювали навички протиповітряної оборони. Кораблі провели спільні маневри, а американський есмінець відбив повітряну атаку умовного противника, в ролі якого виступив вертоліт з румунського корвета.

Після закінчення навчань есмінець ВМС США увійшов у грузинський порт Батумі, де намічено проведення навчань спільно зі Службою берегової охорони Грузії. Про це розповіли в суботу інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу