Завтра у Трускавці відкриють Карпатський офіс українсько-польської співпраці

10:53 3 серпня 2021 р.

Фото до новини

Завтра у Трускавці в готельно-курортному комплексі «Карпати», вул. Карпатська, 2 відкриють Карпатський офіс українсько-польської співпраці.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv

Карпатський Офіс українсько-польської співпраці (Karpackie Biuro Współpracy Ukraińsko-Polskiej) створили спільними зусиллями Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» і департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА при підтримці Генерального консульства Польщі у Львові.

Головною ідеєю створення Офісу - є налагодження контактів і якісна співпраця між Україною та Польщею в різноманітних сферах, головною з яких є популяризація туристичної та інвестиційної привабливості частини Східних Карпат, котрі охоплюють гористу місцевість України та Польщі з їх рекреаційним і оздоровчим потенціалом.

Ще однією стратегічною метою відкриття такої установи є сприяння та підтримка дружніх і добросусідських відносин через об’єднання і кооперацію зусиль між громадянами, урядовими й неурядовими організаціями обох країн, пропагування культури обох народів, збереження спільних природних, історичних та культурних надбань і цінностей.  

Трускавець стане курортною територією державного значення: що й кому це дасть

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів