Завтра у Львові – акціія «за» відкриті виборчі списки

13:14 14 травня 2018 р.

  • 0
  • 840

15 травня о 9:00 на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові відбудеться Всеукраїнська акція на підтримку виборчої реформи.

Про це повідомили організатори акції ГО "Центр UA" у Львові.

Вимога одна – скасувати виборчий закон Януковича та ухвалити Виборчий кодекс, що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками.Виборча реформа – запорука якісного оновлення політичної еліти в Україні, важлива частина Коаліційної Угоди, міжнародне зобов’язання України та передвиборча обіцянка Президента Петро Порошенко.

В акції братимуть участь: громадські організації «Центр UA», «Антикорупційний форум Львівщини», «Люди країни», «Кращий Сихів», політичні партії УКРОП, Українська галицька партія, ВО Свобода, Громадянська позиція, Народний контроль, Батьківщина Молода Львівщини, Об’єднання «Самопоміч», ДемАльянс.

 Довідково. У 2018 році Україна нарешті отримала шанс запровадити реальну виборчу реформу – змінити та уніфікувати правила гри для виборів усіх рівнів. Реформа може початися з наступного виборчого циклу, якщо Верховна Рада ухвалить проект Виборчого кодексу (3112-1), який вже пройшов перше читання. Кодекс передбачає запровадження пропорційної системи з відкритими списками на парламентських і частині місцевих виборів, що обіцяли більшість фракцій, переставлених у Парламенті, і що закріплене як зобов’язання у Коаліційній угоді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:14 11 грудня 2018 р.

Яценюк і Гриневич розпочали на Львівщині дочасну передвиборчу кампанію, – аналітик

Учора, 10 грудня, потенційний кандидат на пост Президента Арсеній Яценюк та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебували у Львові з робочими візитами та взяли участь у низці спільних заходів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 471

13:00 11 грудня 2018 р.

Міський голова Львова не планує об'єднуватися перед президентськими виборами

Лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий заявив: «Президент України може бути тільки один. А от об'єднання демократичних сил до парламентських виборів – цілком можливе».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 408

12:48 11 грудня 2018 р.

У Львові розпочався форум громадських організацій

У вівторок, 11 грудня, у конференц-залі Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького стартував третій форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 300