Завтра у «Львівській політехніці» – дискусія з лідером української спільноти у Польщі Мироном Сичем

20:14 16 червня 2015 р.

  • 0


Фото: polonews.in.ua

17 червня в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться зустріч із багаторічним політичним лідером української спільноти у Польщі, депутатом Сейму Республіки Польща і головою комісії національних меншин Мироном Сичем.

Зустріч з Мироном Сичем організована Міжнародним інститутом освіти, культури та зв'язків з діаспорою Львівської політехніки й пройде у рамках дискусії на тему «Українці Польщі в контексті європейської політики щодо національних меншин».  Під час дискусії будуть обговорені питання: українське лобі у парламенті Польщі; українська спільнота сучасної Польщі як фактор «м’якої» сили українських інтересів у цій державі; підтримка українських громад з боку України для збереження їх національної ідентичності у Республіці Польща.

Очікується, що в зустрічі візьмуть участь генеральний консул Польща у Львові Ярослав Дрозд, генеральний консул України в Польща Мирон Янків, представник МЗС у Західному регіоні В’ячеслав Войнаровський, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, представники освітніх закладів та громадських організацій. У зустрічі також візьме участь директор Комплексу шкіл з українською мовою навчання у Ґурові Ілавецькому – Марія-Ольга Сич. 

Місце проведення зустрічі: актова зала головного корпусу університету (вул. С. Бандери, 12). Початок – о 12.00.За додатковою інформацією звертатися телефонами 258-01-51; 258-01-61; (096) 136 32 08 або на e-mail: press@miok.lviv.ua

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі Національного університету «Львівська політехніка».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу