Завтра на Львівщині прощатимуться з полеглим сапером Василем Борутою

23:16 3 вересня 2015 р.


Фото: sambircity.gov.ua

Заступником командира 1-го автомобільного відділення автомобільного взводу роти матеріально-технічного забезпечення 703-го інженерного самбірського полку загинув на сході України 2 вересня.

4 вересня до Самбора привезуть загиблого воїна-сапера Василя Боруту. Завтра, на площі Пам’яті відбудеться зустріч Героя. Після цього процесія перейде до Залу органної та камерної музики, де самбірчани зможуть попрощатися з краянином. Похорон відбудеться в суботу, 5 вересня», – повідомили сьогодні, 3 вересня, в прес-службі Самбірської міської ради, де також передали:

«Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого. Згідно розпорядження міського голови Тараса Копиляка 4 і 5 вересня у Самборі оголошено Дні жалоби. Просимо жителів ці дні вивісити на своїх будинках Державні прапори з чорними стрічками, обмежити проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

Василь Богданович Борута народився  23 серпня 1971 року. Навчався в СШ №7 та Самбірському технікуму економіки та інформатики. На військовій службі у Збройних Силах України – з 11 листопада 1997 року. У підрозділі саперів був заступником командира 1-го автомобільного відділення автомобільного взводу роти матеріально-технічного забезпечення. Вдовою залишилася дружина Оксана, осиротіли двоє діточок.

Про будь-які зміни та уточнення часу буде повідомлено на сайті міської ради».

Про це повідомили сьогодні, 3 вересня, в прес-службі Самбірської міської ради.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу