Завтра національні гвардійці складуть у Львові Військову присягу на вірність Батьківщині

15:32 29 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

По завершенню військового ритуалу також відбудуться показові виступи військовослужбовців, проходження урочистим маршем, демонстрація зразків озброєння та військової техніки.

30 травня у військових частинах Національної гвардії України пройдуть заходи з нагоди складання Військової присяги військовослужбовцями строкової служби, які були призвані весною цього року. У цей день на вірність Батьківщині присягатимуть загалом понад 1000 молодих воїнів.

Військові ритуали проходитимуть у військових частинах у Києві, Харкові, Одесі, Херсоні, Львові, Луцьку, Івано-франківську, Тернополі, Вінниці, Кіровограді, Сумах, Хмельницькому. У заходах братимуть участь представники місцевих органів влади, громадських організацій, духовенства.

По завершенню військового ритуалу також відбудуться показові виступи військовослужбовців, проходження урочистим маршем, демонстрація зразків озброєння та військової техніки. Про це повідомили сьогодні, 29 травня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу