1-3 травня Львівська Модель ООН збере 97 делегатів від 17 регіонів України

17:55 30 квітня 2015 р.


Фото: lvivmun.sii.org.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 1-3 травня у Львові відбудеться Модель ООН, яка збере під своєю егідою 97 делегатів, що представляють 17 регіонів з України.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 30 квітня, «Щоденному Львову»:

«1-3 травня у Львові відбудеться Модель ООН, яка збере під своєю егідою 97 делегатів, що представляють 17 регіонів з України. Модель ООН – освітня ролева гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. Її учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН.

За рахунок імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, учасники дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення ООН. Щорічно проходять сотні Моделей ООН у всьому світі, а 2009 року вперше відбулась Глобальна Модель ООН.

«Знання світової політики важливе для студентів, які вивчають міжнародні відносини, майбутніх лідерів і мислителів в академічних колах, бізнесу, права, медицини, науки і широкого громадянського суспільства і не тільки. Саме тому команда ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» вирішила стимулювати студентів до участі в подібних проектах», – зазначив організатор Тарас Репицький. 

Захід відбудеться на базі Українського Католицького Університету під егідою представництва ООН в Україні, управління молоді та спорту Львівської Обласної Державної Адміністрації, а також управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради. Протягом програми, учасникам буде запропоновано послухати лекції від експертів та професіоналів у галузях міжнародного права, дипломатії та публічних відносин». 

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу