Завтра у Львові буде комісар ЄС з питань розширення і політики сусідства

14:20 18 листопада 2015 р.


Фото: dt.ua

Йоханнес Хан візьме участь у Міжнародній інвестиційній конференції, що пройде в готелі «Citadel Inn», ознайомиться з роботою заводу «Електрон», виступить перед студентами Українського католицького університету тощо.

«Завтра, 19 листопада, у Львові перебуватиме делегація ЄС на чолі з комісаром з питань розширення та політики сусідства Йоханнесом Ханом. Таким чином, Львів стане єдиним містом, окрім Києва, яке відвідає Комісар ЄС в Україні», – повідомили сьогодні, 18 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«У Львові єврокомісар Йоханнес Хан візьме участь у Міжнародній інвестиційній конференції, що пройде в готелі «Citadel Inn», ознайомиться з роботою львівського заводу «Електрон», виступить перед студентами Українського католицького університету тощо. У складі делегації також будуть голова делегації Європейського Союзу в Україні Ян Томбінскі, заступник єврокомісара з питань розширення та політики сусідства Емма Удвін, голова відділу співпраці, представник Делегації ЄС в Україні Беренд де Гроот, Заступник Голови групи підтримки України Пітер Вагнер, представники Європейської служби підтримки України Дірк Шубель та Іво Шутте, радник зі стратегічних зв’язків, представник Кабміну єврокомісара Анна-Марія Хюбер.

Йоханнес Хан – австрійський політичний діяч, член Австрійської народної партії. Комісаром ЄС з питань розширення та політики сусідства став 1 листопада 2014 року. Народився в Відні в 1957 році. У 1987-му закінчив Віденський університет, де отримав науковий ступінь доктора філософії.

Розпочав свою політичну кар'єру в молодіжній організації Австрійської народної партії, де був головою Віденської групи з 1980 до 1985 року. У 1985-1987 роках був працівником Федерації австрійської промисловості. У 1987-1989 роках – генеральним секретарем Австрійської асоціації менеджерів. У 1989-1992 роках займав управлінські посади в різних секторах промисловості Австрії.

У 1992-1997 роках був виконавчим директором Австрійської народної партії у Відні. У 1996-2003 роках – членом Регіональної ради Відня. У 1997-2003 роках – членом правління, а потім – генеральним директором компанії «Novomatic AG». У 2003-2007 роках – член Регіонального уряду Відня.

Зі січня 2007 року до січня 2010-го був федеральним міністром з питань науки і досліджень. З грудня 2008 року до січня 2009-го – федеральним міністром юстиції. З лютого 2010 року – комісар ЄС з питань регіональної політики. 1 листопада 2014 року Йоханнес Хан замінив Штефана Фюле на посаді Комісара з ЄС з питань розширення та політики сусідства». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу