Завтра депутатам ЛОР мірятимуть температуру і скоротять сесію | Новини Львова

Завтра депутатам ЛОР мірятимуть температуру і скоротять сесію

21:19 11 березня 2020 р.

  • 0

Львівська обласна рада, у зв’язку зі запровадженням відзавтра в Україні карантину через загрозу коронавірусу, ухвалила рішення проводити сесію, яка має відбутися 12 березня, з низкою обмежувальних заходів.

«Після консультацій з юристами, головами депутатських фракцій груп та медиками та у зв’язку із запровадженням від завтрашнього дня в Україні карантину через загрозу коронавірусу у Львівській обласній раді прийнято рішення проводити сесію, яка має відбутися 12 березня, з низкою обмежувальних заходів.

Звертаємось до представників ЗМІ та громадськості: просимо обмежити свою присутність на завтрашньому засіданні. Нагадуємо, ТРК «Перший Західний, як звично, здійснюватиме онлайн трансляцію. Усю необхідну для вас інформацію ви зможете отримати з веб-сайту облради, звернувшись до працівників пресслужби, які готуватимуть та розсилатимуть для ЗМІ пресрелізи, також «Перший Західний» зможе поділитися усім необхідним для тележурналістів відеоматеріалом. За результатами сесії буде підсумковий коментар на ФБ-сторінці Львівської обласної ради, звичного брифінгу за підсумками не буде.

Усіх помічників депутатів, які відвідують сесії, просимо також обмежити свою присутність у сесійній залі та робочих приміщеннях і стежити за перебігом сесії через онлайн трансляцію.

Кількість працівників апарату, які забезпечують роботу ради, буде зведена до мінімуму.

Пленарне 12.03.2020 року засідання маємо зробити максимально стислим у часі та за кількістю питань, працювати в режимі «без обідньої перерви».

Усім присутнім перед пленарним засіданням буде проводитися температурний скринінг та впродовж усього часу чергуватимуть медики у відповідності до протоколу.

Просимо з розумінням та повагою ставитися один до одного. Сподіваюсь завтра на конструктивну та плідну швидку роботу депутатського корпусу, без зайвого популізму та розповсюдження паніки.

Усі заходи ми запроваджуємо задля нашої з вами безпеки і переконаний, лише за дотримання основних рекомендацій медиків ми зможемо уникнути розповсюдження небезпечної хвороби COVID-19», - зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:30 14 липня 2020 р.

ЄС обмежив в'їзд для жителів ще двох країн

Країни ЄС відновлюють обмеження на в'їзд для жителів Сербії і Чорногорії через пандемію COVID-19. Причина - зростання кількості інфікованих коронавірусом в обох країнах.

Рубрика: Політика

15:42 13 липня 2020 р.

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що несанкціоноване будівництво у райцентрі мають перевіряти правоохоронні та контролюючі органи.

Рубрика: Політика

13:34 13 липня 2020 р.

Офіцер Тарас Матвіїв посмертно став Героєм України

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» молодшому лейтенанту Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України.​

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу