Завтра будівлю Львівської облдержадміністрації підсвітять блакитною барвою

11:20 23 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

ЛОДА звертається до усіх органів місцевого самоврядування, власників будівель зі закликом підтримати акцію «Turn the Word UN Blue», щоб підкреслити важливість партнерства заради миру та співпраці».

Заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації Марія Вагіла повідомили сьогодні, 23 жовтня:

«У суботу, 24 жовтня, будівлю Львівської обласної державної адміністрації  підсвітять блакитним кольором ООН як символ миру та злагоди.  Саме 24 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день ООН. Цього дня у 1945 році, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органу, офіційно створено Організацію Об'єднаних Націй.

У 1971 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій вона рекомендувала відзначати цей день як державне свято. Традиційно в цей день у всьому світі підсвічують пам’ятки архітектури, будівлі, скульптури та інші важливі об’єкти міського ландшафту блакитним кольором ООН, а також проводяться зустрічі, дискусії та виставки, присвячені цілям Організації та її досягненням».

Це повідомлення передали сьогодні, 23 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували: «Обласна державна адміністрація звертається до усіх органів місцевого самоврядування, власників будівель підтримати акцію «Turn the Word UN Blue», щоб підкреслити важливість партнерства заради миру та співпраці».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів