Завтра біля пам'ятника Тарасові Шевченку у Львові створять живий волонтерський ланцюг

15:38 22 травня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Тримаймося разом» в інтернет-мережі «Facebook»

Активіст громадської організації «Допоможи фронту» Любов Возняк закликає: «Якщо ви волонтер чи жертводавець, чи просто людина, яка підтримує солдат бодай парою шкарпеток, то прийдіть і долучіться до Волонтерського Ланцюга Єдності у цю суботу о 16.00 біля памятника Тарасові Шевченку».

«23 травня, коли в Україні відзначають День героїв, волонтери мають на меті створити живий волонтерський ланцюг, щоб висловити свою підтримку українським солдатам і показати, що для нас вони справжні герої і у них є надійний тил! Якщо ви волонтер або активно допомагаєте армії через грошові пожертви чи долучаєтесь до збору речей або просто хочете висловити підтримку нашим захисникам – приєднуйтеся до нас! Це тільки початок флеш-иобу. Прапор єдності буде мандрувати всією Україною і буде підписанимй волонтерами кожного регіону», – повідомили на сторінці «Тримаймося разом» в інтернет-мережі «Facebook».

«Якщо ви волонтер чи жертводавець, чи просто людина, яка підтримує солдат бодай парою шкарпеток, то прийдіть і долучіться до Волонтерського Ланцюга Єдності у цю суботу о 16.00 біля памятника Тарасові Шевченку», – закликає також на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» активіст громадської організації «Допоможи фронту» Любов Возняк.

dailylviv.com

До теми

15:09 25 жовтня 2020 р.

Немає кабінок для температурних: на Львівщині фіксують порушення карантину

Спостерігачі Громадянської мережі "ОПОРА" фіксують випадки, коли члени комісій працюють без масок, а у приміщенні 5 ДВК не має кабінок для голосування виборців, у яких виявили температуру.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу