Завтра автомайданівці Львівщини пікетуватимуть домівки районних регіоналів

22:24 8 лютого 2014 р.


Фото: facebook.com/amaidan.lviv/photos_stream

9 лютого 2014 року о 12 годині зі Львова стартує автопробіг Львів-Жовква, який закличе вийти з Партії регіонів керівників Жовківської РДА.

Колона автомайданівців рухатиметься Жовківською трасою. Основним завданням учасників автопробігу є закликати регіоналів Степана Лавріва та Ігоря Кузьміна вийти з Партії регіонів та розпустити осередок в РДА. Сьогодні саме ці особи займають керівні посади в Жовківській державній районній адміністрації. Автомайданівці пікетуватимуть їхні домівки, інформує прес-служба Автомайдану.

"Мусимо усвідомити й пам’ятати, що недопустимою є ситуація, коли очільниками районних адміністрацій Львівщини є представники Партії регіонів. Сьогодні громадськість повинна чинити спротив засиллю влади на регіональному рівні", - написано в прес-релізі, який має "Щоденний Львів".

Збір активістів Автомайдану та усіх охочих й небайдужих львів’ян відбудеться об 11 годині на території ТРК «Сільпо», на вул. Богдана Хмельницького 241, поблизу Галицького перехрестя.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу