Заворушення в Одесі – лише «розминка» російських диверсантів перед 9 травня, – «ІО»

21:32 4 травня 2014 р.


Фото: twitter.comeuromaidan

Про це попереджає в неділю спільнота «Інформаційний Опір».

Керівник центру військово-політичних досліджень і координатор Дмитро Тимчук опублікував сьогодні, 4 травня, прес-служба міської ради на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» її заяву спільноти «Інформаційний Опір», діяльність якої він координує, – «Стосовно подій на півдні України 2-4 травня», текст якої наводимо повністю: 

«Південний сценарій», форсований керованими Росією терористами, йде з планом Москви. Як і передбачалося, ситуація в Одесі повністю дестабілізована.

Трагічні події в Одесі, спровоковані проросійськими екстремістами, стали можливими також через позицію та дій одеської міліції. Факти такі, що протягом багатьох тижнів місцеві проросійські сили постійно здійснювали провокації проти патріотично налаштованого населення, ук той час, як місцеві правоохоронці в кращому випадку демонстрували повну бездіяльність, в гіршому – активно допомагали проросійським екстремістам .

Події 2 травня розпочались з провокацій проросійських сепаратистів. Саме вони здійснили напад на беззбройних українських активістів. Саме вони вбивали мирних громадян, які виступають за єдність України. І всі наступні події були викликані саме цими вбивствами.

Одеська міліція в цих умовах повелася обурливо і неприпустимо. Ми маємо в своєму розпорядженні свідоцтвами про те, що в період підготовки провокацій проросійських сепаратистів 2 травня місцевим правоохоронцям передавалися затримані проросійські екстремісти. За розпорядженням міліцейського керівництва міста вони тут же випускалися.

Під час зіткнень одеська міліція забезпечувала охорону проросійських терористів, які з-за спин міліціонерів безперешкодно розстрілювали українських патріотів. Тільки після цієї кривавої вакханалії, влаштованої сепаратистами за підтримки міліції, патріотично налаштовані громадяни перейшли до активних дій, загнавши проросійських сепаратистів у Будинок профспілок, звідки ті, забарикадувавшись, продовжували вести вогонь по беззбройних громадянах.

Ми сподіваємося, що слідство встановить те, що саме трапилося в Будинку профспілок, і що стало причиною пожежі, що спричинила загибель безлічі людей. Але ми маємо всі підстави стверджувати: відповідальність за дану трагедію повністю лежить на тих, хто спочатку ініціював події 2 травня в місті, і на тих, хто замість виконання своїх прямих обов`язків з охорони правопорядку здійснював пряму підтримку і допомогу злочинцям.

У той же час, події 4 травня, коли міліція в Одесі, «за рішенням прокуратури в Одеській області», випустила затриманих ініціаторів кривавих подій «на вимогу мітингувальників», свідчить про те, що одеські правоохоронці не збираються припиняти свою злочинну діяльність з підтримки та пособництва терористам.

Окремо зазначаємо роль у цих подіях прокуратури. За твердженням керівництва МВС, затримані в Одесі екстремісти повинні були вчора вночі відконвойовано в Київ, однак залишилися в Одесі за особистим розпорядженням заступника Генерального прокурора України .

Ми хочемо нагадати українській владі, що дані події – лише «розминка» проросійських терористів перед 9 травня. Якщо не вжити екстрених заходів сьогодні (включаючи особисту відповідальність правоохоронців та керівництва ГПУ та прокуратури Одеської області – завтра нинішні трагічні події повторяться в більшому масштабі, і не тільки в Одесі.

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу