Завдання терористів на 28 квітня – захопити будівлі силових структур ще в п’яти містах Донбасу

10:45 28 квітня 2014 р.


Фото: АFР

Такі оперативні дані спільноти «Інформаційний опір» повідомляє в понеділок її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Тимчук.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук повідомляє сьогодні, 28 квітня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», що, за оперативними даними «ІО», терористичним групам на Донбасі поставлено завдання від їх керівництва захопити впродовж 28 квітня будівлі силових структур у ще п’яти населених пунктах Луганської та Донецької областей – окрім Костянтинівки, в якій вони, як повідомляв «Щоденний Львів», окупували в понеділок міськраду та управління МВС.

Дмитро Тимчук додає, що внаслідок обстрілу терористами аеродрому в Краматорську легко поранений представник СБУ, а також поранений військовослужбовець ВВ МВС. Стрілянина велася з боку дачного селища поблизу аеродрому. Терористи, які здійснили обстріл, встигли сховатися до прибуття туди мобільної групи силовиків».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу