Засуджені на Львівщині зустрічалися лише з мажоритарниками (відео)

18:03 26 жовтня 2014 р.

У семи спецдільницях, які розташовані в закладах виконання покарань, голосування закінчилося до опів на третю дня. Всього проголосувало майже чотири тисячі засуджених.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомив речник пенітенціарної служби у Львівській області Мирослав Демків.

За його словами, засуджені мають право думати і робити свій вибір до 20.00. Але всі виборчі дільниці розташовані в їдальнях цих закладів, тому засуджені зацікавлені, щоби вибори завершилися якомога швидше, і вони вчасно пообідали.

Як стверджує Мирослав Демків, засуджені мають можливість самі обирати, за кого голосувати, адже у них є доступ до телебачення, радіо, газет. І, навіть, мають мобільні телефони з під'єднаним інтернетом, хоча це заборонено.

Щодо зустрічей з кандидатами в депутати, то в заклади виконання покарань приїжджали тільки мажоритарники. А ось партії не виявили бажання зустрічатися із засудженими.

- Процедура зустрічей виглядає так: ОВК повідомляє нас, що такий кандидат в такий день має намір провести зустріч. Ми повинні забезпечити приміщення для зустрічі та безпеку кандидата чи його довірених осіб. Більше ні на що ми не впливаємо, - каже Мирослав Демків.

За його словами, загалом таких зустрічей було проведено 14 у трьох закладах виконання покарань.

Причому, 11 мажоритарників відвідало тільки один такий заклад у Дрогобицькому районі.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу