Заступником керівника МВС може стати колишній генпрокурор Грузії

18:39 27 листопада 2014 р.


Фото: vestikavkaza.ru

На посаду заступника міністра внутрішніх справ претендує екс-міністр юстиції Грузії Зураб Адеішвілі, який обіймав також посаду генпрокурора цієї країни.

Про це стало відомо з джерел "Української правди". Пропозицію щодо його кандидатури було внесено на засіданні фракції "БПП" Президентом Петром Порошенком.

Кандидатура Адеішвілі ще обговорюється. Адеішвілі закінчив юридичний факультет Тбіліського державного університету імені Івана Джавахішвілі (ТГУ), в 1999 році юридичний факультет Гронінгенского королівського університету.

У 1999-2003 роках був депутатом парламенту Грузії. Після "Революції троянд" в 2003 році посів місце міністра юстиції. У 2004 році призначений міністром державної безпеки, а потім генеральним прокурором.

Червень 2004 - січень 2008 року - генеральний прокурор Грузії. Січень - жовтень 2008 року - голова адміністрації президента Грузії. 2008-2012 - міністр юстиції Грузії.

Як повідомлялося, під час засідання фракції "БПП" напередодні Петро Порошенко озвучив кандидатури по всіх міністерствах. Президентська партія звернулася до великої хедхантерської компанії, щоб та знайшла іноземних менеджерів на посади міністрів. За інформацією "Української правди", координацією пошуку міністрів займався особисто голова адміністрації президента Борис Ложкін.

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу