Заступника голови Львівської облради перевірили на «детекторі брехні»

15:24 5 жовтня 2016 р.

Володимир Гірняк відповів упродовж близько двох годин на більше 200 питань.

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк пройшов перевірку на поліграфі, який ще називають «детектором брехні». Про це повідомили сьогодні, 5 жовтня, в прес-службі облради, де також наголосили, що «це вперше на Львівщині, коли чиновник високого рангу пішов на такий крок».

Ініціатором перевірки виступив телеканал «Перший Західний» для нового телепроекту «Право на вибір». Володимир Гірняк відповів упродовж близько двох годин на більше 200 питань. Тематикою тестування було проведення конкурсів на керівні посади у комунальних закладах Львівщини.

Заступник голови Львівської обласної ради розповів після перевірки: «Це перший мій такий досвід. Досі хіба по телебаченню бачив, як виглядає цей поліграф. Скажу чесно – трохи хвилювався, хоч мені і приховувати нічого. Власне, положення про конкурс розробляв я особисто і радий, що Львівська облрада перша в Україні запустила таку систему. Було багато застережень, багато критики. Але працює!».

Володимир Гірняк також висловив сподівання, що поклав початок хорошій традиції і перевірку на «детекторі брехні» зголосяться пройти й інші політики.

Результати перевірки на поліграфі заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка можна ьуде переглянути сьогодні, 5 жовтня, о 19:30 на телеканалі «Перший Західний».

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу