Заступник секретаря РНБО назвала підпал кабелів Київської телевежі диверсією

11:33 9 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: uapress.info

Як повідомила в п’ятницю Вікторія Сюмар, «за попередніми даними, підпалили кабелі в колодязі, доступ до якого є з вулиці, кинувши всередину запалювальну суміш».

Заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар написала сьогодні, 9 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Логіка російських спецслужб досі базується на вченні Леніна про першочергові «пошту, телефон, телеграф». Ще вчора правоохоронні структури взяли під посилену охорону телевишку та інші об’єкти критичної інфраструктури в Києві.

На територію «карандаша» на Сирці диверсантам потрапити не вдалося. Тому, за попередніми даними, підпалили кабелі в колодязі, доступ до якого є з вулиці, кинувши всередину запалювальну суміш. Знають про такі колодязі тільки профі...

Класична диверсія. За кілька годин локалізували пожежу та відновили мовлення телеканалів. Всі вже в ефірі».

Як повідомляв «Щоденний Львів», голова столичної міськдержадміністрації заявив, що загоряння кабелів у тунелі Київської телевежі сталося через коротке замикання, натомість журналіст Артем Шевченко написав 9 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Сьогодні десь о 3:30 ранку невідомий кинув коктейль Молотова у колодязь, в якому проходять оптоволоконні лінії концерну РРТ біля аппаратно-студійного комплексу, так званого «олівця» на Дорогожичах у Києві. в результаті – немає ефірного мовлення телеканалів, зокрема, Інтер, УТ-1, НТН, ТРК Киев, а також радіостанцій 98 фм, Гала Радіо, 100,5, Просто Радіо,105,5». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини