Заступник секретаря РНБО назвала підпал кабелів Київської телевежі диверсією

11:33 9 травня 2014 р.


Фото: uapress.info

Як повідомила в п’ятницю Вікторія Сюмар, «за попередніми даними, підпалили кабелі в колодязі, доступ до якого є з вулиці, кинувши всередину запалювальну суміш».

Заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар написала сьогодні, 9 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Логіка російських спецслужб досі базується на вченні Леніна про першочергові «пошту, телефон, телеграф». Ще вчора правоохоронні структури взяли під посилену охорону телевишку та інші об’єкти критичної інфраструктури в Києві.

На територію «карандаша» на Сирці диверсантам потрапити не вдалося. Тому, за попередніми даними, підпалили кабелі в колодязі, доступ до якого є з вулиці, кинувши всередину запалювальну суміш. Знають про такі колодязі тільки профі...

Класична диверсія. За кілька годин локалізували пожежу та відновили мовлення телеканалів. Всі вже в ефірі».

Як повідомляв «Щоденний Львів», голова столичної міськдержадміністрації заявив, що загоряння кабелів у тунелі Київської телевежі сталося через коротке замикання, натомість журналіст Артем Шевченко написав 9 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Сьогодні десь о 3:30 ранку невідомий кинув коктейль Молотова у колодязь, в якому проходять оптоволоконні лінії концерну РРТ біля аппаратно-студійного комплексу, так званого «олівця» на Дорогожичах у Києві. в результаті – немає ефірного мовлення телеканалів, зокрема, Інтер, УТ-1, НТН, ТРК Киев, а також радіостанцій 98 фм, Гала Радіо, 100,5, Просто Радіо,105,5». 

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу