Замість ЦНАПів райдержадміністрацій будуть ЦНАПи ОМС

20:11 15 лютого 2021 р.

Завтра Верховна Рада України розгляне законопроект 4531, який відновить конкурсний відбір на посади державної служби.

Сьогодні в онлайн-режимі під головуванням міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова відбулося XXІІ засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління.

Про це повідомляє Урядовий портал, пише DailyLviv.

Під час засідання ради обговорили таке:

- проект Стратегії реформування державного управління на період до 2025 року;

- питання оптимізації граничної чисельності працівників органів державної влади та фінансування оплати праці;

- проблеми функціонування центрів надання адміністративних послуг у зв'язку з оптимізацією районів (райдержадміністрацій);

- стан делегування окремих повноважень у сфері реєстрації актів цивільного стану, зокрема, укрупненим територіальним громадам, до складу яких входять колишні міста обласного значення;

- стан виконання спеціальних умов, визначених Угодою між Урядом України та Європейською Комісією про фінансування програми «Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні».

На нараді була розглянуті пропозиції, підготовлені Національним агентством України з питань державної служби та Міністерством фінансів України, щодо оптимізації вакансій державних службовців, скорочення їх чисельності, обмеження розмірів надбавок, обмеження права на переведення без конкурсу. Нагадаємо, що під час останнього засідання бюджетного комітету було погоджено комплексне врегулювання питання оплати праці державних службовців та інтеграція фахівців з питань реформ до нової системи класифікації посад.

«У контексті реформи децентралізації потребує моніторингу питання функціонування центрів надання адміністративних послуг у зв'язку з оптимізацією районів (райдержадміністрацій). Погодилися з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку громад та територій України спільно запровадити моніторинг заміщення ЦНАП райдержадміністрацій на ЦНАП ОМС», - розповів міністр КМУ Олег Немчінов.

Також було обговорено питання делегування окремих повноважень у сфері реєстрації актів цивільного стану, зокрема, укрупненим територіальним громадам, до складу яких входять колишні міста обласного значення.

Нагадаємо, що завтра Верховна Рада України розгляне законопроект 4531, який відновить конкурсний відбір на посади державної служби.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу