Замість ЦНАПів райдержадміністрацій будуть ЦНАПи ОМС

20:11 15 лютого 2021 р.

Завтра Верховна Рада України розгляне законопроект 4531, який відновить конкурсний відбір на посади державної служби.

Сьогодні в онлайн-режимі під головуванням міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова відбулося XXІІ засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління.

Про це повідомляє Урядовий портал, пише DailyLviv.

Під час засідання ради обговорили таке:

- проект Стратегії реформування державного управління на період до 2025 року;

- питання оптимізації граничної чисельності працівників органів державної влади та фінансування оплати праці;

- проблеми функціонування центрів надання адміністративних послуг у зв'язку з оптимізацією районів (райдержадміністрацій);

- стан делегування окремих повноважень у сфері реєстрації актів цивільного стану, зокрема, укрупненим територіальним громадам, до складу яких входять колишні міста обласного значення;

- стан виконання спеціальних умов, визначених Угодою між Урядом України та Європейською Комісією про фінансування програми «Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні».

На нараді була розглянуті пропозиції, підготовлені Національним агентством України з питань державної служби та Міністерством фінансів України, щодо оптимізації вакансій державних службовців, скорочення їх чисельності, обмеження розмірів надбавок, обмеження права на переведення без конкурсу. Нагадаємо, що під час останнього засідання бюджетного комітету було погоджено комплексне врегулювання питання оплати праці державних службовців та інтеграція фахівців з питань реформ до нової системи класифікації посад.

«У контексті реформи децентралізації потребує моніторингу питання функціонування центрів надання адміністративних послуг у зв'язку з оптимізацією районів (райдержадміністрацій). Погодилися з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку громад та територій України спільно запровадити моніторинг заміщення ЦНАП райдержадміністрацій на ЦНАП ОМС», - розповів міністр КМУ Олег Немчінов.

Також було обговорено питання делегування окремих повноважень у сфері реєстрації актів цивільного стану, зокрема, укрупненим територіальним громадам, до складу яких входять колишні міста обласного значення.

Нагадаємо, що завтра Верховна Рада України розгляне законопроект 4531, який відновить конкурсний відбір на посади державної служби.

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу