Залужний подякував Міллі за службу для України і запросив у гості

20:21 26 вересня 2023 р.

Фото до новини

Незабаром Обʼєднаний комітет начальників штабів США очолить генерал Чарльз Браун.

Про це повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, пише Dailylviv.com.

"Сьогодні провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі, - йдеться у повідомленні Валерія Залужного. - Розповів про обстановку на фронті, перебіг наших оборонних та наступальних операцій. Окремо зупинилися на потребах ЗСУ - посилення  ППО та артилерії. Подякував американським партнерам за черговий пакет військової допомоги.

Цього місяця у мого друга закінчується термін повноважень на посаді очільника обʼєднаного комітету начальників штабів США.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення, особливо у найбільш складні моменти цієї війни, генерал Міллі завжди був поряд з нашим народом. Ми цінуємо проведену титанічну роботу, важливі поради, всебічну допомогу та підтримку. Запросив його в Україну та матиму за честь зустрічати на нашій землі.

На знак продовження тісного партнерства України та США генерал Міллі познайомив мене зі своїм наступником - генералом Чарльзом Брауном. Домовилися підтримувати високий рівень комунікації та найближчим часом провести перемовини. 

Також розповів про основні потреби нашої армії - це засоби протиповітряної оборони, артилерія та боєприпаси.

На завершення розмови ще раз особисто та від імені українських солдатів і офіцерів подякував генералу Міллі за службу для нашої країни.

Разом - до Перемоги!"

ЗСУ не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень: Залужний - Міллі

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів