Закони, які розробляли Юринець, Парасюк та Добродомов, уже – чинні, – експерт

12:40 27 листопада 2015 р.

Коефіцієнт корисної дії депутатів Верховної Ради зі Львівщини за рік, порівнянно з їхніми колегами попереднього скликання, збільшився і складає зараз 13%. Тоді як ккд їхніх попередників склав наполовину менше – 6% за рік.

Про це сьогодні, 27 листопада, під час прес-конференції на тему: «Наскільки ефективно працюють народні депутати Львівщини: аналіз діяльності парламентарів у округах», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила громадський консультант ГМ «ОПОРА» у Львівській області. Наталія Радиш.

- За рік не всі законопроекти, до яких долучилися наші мажоритарними, були прийняті. Загалом таких є 33 документи, з них – 17 законів і 16 постанов, - каже вона.
Законопроекти, які вже стали чинними, розробляли Оксана Юринець, Дмитро Добродомов і Володимир Парасюк.

За її словами, впродовж року найбільше законопроектів до розгляду подав Володимир Парасюк.
Проте, варто пам’ятати, що проект постанови є набагато меншим і потребує менше роботи. А проект закону вимагає більш систематичної роботи.

- Отже з 51 законопроекту, які подав Парасюк, з них 42 – проекти законів про внесення змін до інших чинних законів України. І лише 9 з них є постановами. По 45 законопроектів зареєстрували  Оксана Юринець і Дмитро Добродомов, - каже Наталія Радиш.

За підрахунками експерта, Оксана Юринець зареєструвала 36 проектів законів і 9 постанов, а Дмитро Добродомов 34 проекти закону і 10 проектів постанов. Ярослав Дубневич зареєстрував сорок законопроектів, Олег Мусій – 37.

Внесок депутатів у законопроекти, над якими вони працювали, є різним. Одні пропонувати змінити якесь речення у діючому законі, інші – цілком новий закон.

- Найбільше над новими законами працювали Оксана Юринець, Ірина Подоляк і Володимир Парасюк. Кожен з них зареєстрував по шість нових законів, - каже експерт.

Так, є спільні закони Юринець-Подоляк про органи самоорганізації населення та про загальні збори членів територіальних громад, які були написані цілком з нуля. Дмитро Добродомов зареєстрував законопроект про український референдум.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:13 11 травня 2021 р.

Медведчука і Козака підозрюють у держзраді: що відомо

Віктору Медведчуку оголосили підозру в державній зраді. Сьогодні, 11 травня, генпрокурор Ірина Венедіктова підписала відповідну постанову у відношенні нардепа і його соратника з "Опозиційної платформи - За життя" Тараса Козака. СБУ шукає Медведчука для вручення йому підозри.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу