Закон про особливий статус окремих районів Донеччини й Луганщини не означає зупинки АТО, – радник Президента

12:42 17 вересня 2014 р.


Фото: AFP Photo

Про це заявив у середу народний депутат Микола Томенко.

Ухвалення законів по Донбасу та про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей не означає зупинення АТО. Про це заявив народний депутат, радник президента Микола Томенко, зазначивши: «В умовах мирної, спокійної України такі рішення не мали би права ухвалюватись. Натомість в ситуації, коли ми були учасниками, фактично, повномасштабної війни між Росією та Україною, в результаті якої загинули вже біля тисячі українських військовослужбовців, ми мусили шукати механізми, як забезпечити мир, не втрачаючи при цьому суверенітет, територіальну цілісність і єдність країни». 

Коментуючи доцільність чи недоцільність трирічного терміну особливого статусу цих територій, радник президента сказав, що, з одного боку, це – максимальний термін, і в разі зміни ситуації він завжди може бути Верховною Радою зупинений. Томенко також наголосив:

«З іншого боку – і це більш важливо, – під час президентських виборів українці обирали мирний план Петра Порошенка, а не план трирічної війни. Саме це і є базовою характеристикою законів, які були ухвалені вчора в парламенті. Однак це не означає, що ми зупиняємо проведення антитерористичної операції та розбудову Збройних Сил України, які сьогодні потребують новітнього озброєння, вишколу і перетворення на сучасне військо, яке готове захищати нашу країну».

Цю заяву Миколи Томенка передає сьогодні, 17 вересня, інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу