"Західний вибір" Росії підтримав Євромайдан в Україні

18:50 1 грудня 2013 р.

Сьогодні Валерія Новодворсьска нагадала Віктору Медвчедчуку, куму Путіна, про замордованого поета-дисидента Василя Стуса, до якого в радянські часи він був призначений як адвокат.

Відома правозахисниця Валерія Новодворська поширила в інтернеті заяву партії "Західний вибір" під назвою "За ваші і наші Майдани". Подаємо її повний текст:

"Партія "Західний вибір" підтримує українську молодь та українських демократів у їх прагненнях до Євросоюзу, в їх бажаннях зробити Україну вільною демократичною державою.

Сучасна імперська російська влада намагається нав'язати Україні помилковий шлях назад в пострадянську імперію.

Ця влада - послідовники тих , хто організував в Україні Голодомор, червоний терор і заслання в концтабори ГУЛАГу кращих громадян України, смерть в радянському концтаборі великого українського поета Василя Стуса, інші страшні злочини проти народу України.

Не допустити повторення цього - наше спільне завдання.

Ми з вами в цей важкий для України момент.

Ми сподіваємося , що російські студенти і демократи надихнуться українським прикладом і вже без звичної свити лівих радикалів та імперських націоналістів вийдуть на площі Росії , щоб вимагати поваги до вибору України, поваги до власної Конституції, продовження ринкових і демократичних реформ, звільнення політв'язнів, розпуску Держдуми і членства Росії в Євросоюзі.

Бюро ЦКШ Партії Західний Вибір.                               Москва 1.12.2013 року".

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу