Загрози сепаратизму на Закарпатті немає, – Москаль

12:40 26 січня 2017 р.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
Фото: moskal.in.ua

Голова ОДА спростував закиди про наміри «здати» Закарпаття.

Загрози сепаратизму на Закарпатті немає. Про це голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив в інтерв’ю порталу «Online.ua». Він також запевнив: «Це розгорнула Російська Федерація цю діяльність і через якісь підставні сайти друкує всяку дурницю. Бо розуміє, що не може інакше розхитати ситуацію, бо не має тут сил і має активний супротив влади. От вони і намагаються розхитувати інформаційно, вкидаючи різні фейки».

За словами Геннадій Москаля, на Закарпатті немає такої однорідності населення, як у Львівській, Івано-Франківській областях, де українці складають 98,9%. Голова Закарпатської ОДА пояснив: «Розхитують, тому що багатонаціональне населення. Ну, і, друге –  те, що невеличка частина населення себе не визнає українцями, визнає себе русинами. Ще раз конкретно заявляю: немає тут ніякого сепаратизму. І бути не може!».

Геннадій Москаль також розповів, що йому закидали наміри здати Закарпаття іншій державі – «що адміністрація вже готова, хліб спекла, рушник дістала».

Однак голова Закарпатської ОДА іронізує: «Ну, що говорить? Кажу: ми як будем уже на кордон іти –  ми вас запросимо. Або знімки вам вже потім перешлемо...» - іронізує очільник Закарпатської області.

Про це повідомляється на порталі «Online.ua».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу