Загарбники Харківської ОДА «проголосили» у ній «суверенну народну республіку»

21:02 7 квітня 2014 р.


Фото: sq.com.ua

Щоправда, як заявили вони в понеділок, це рішення набирає чинності після затвердження на загальнообласному референдумі, забезпечити проведення якого бойовики просять уряд Росії.

Як повідомляє сьогодні, 7 квітня, інтернет-видання «Статус-кво», бойовики, які захопили будівлю харківської ОДА, оголосили в її вестибюлі про створення «Харківської народної республіки». Близько 19.00 в понеділок вони провели на площі Свободи «збори обласної громади», на яких висловили недовіру депутатам Харківської облради й зачитали поіменний список тих людей, які записалися в «альтернативні депутати» й мають намір провести сесію, щоб призначити референдум.

Серед них – Костянтин Долгов, Єгор Логвінов, Євген Гутков, Віталій Саттаров, Павло Тищенко та інші. Ці «альтернативні депутати» прийняли на сходинках перед ОДА «присягу2.

Після цього ведучий оголосив, що піде домовлятися з міліцією про те, щоб активістів впустили в будівлю ОДА. Об 19:30 «альтернативним депутатам» не вдалося пройти в будівлю обладміністрації, бо прохід далі фойє блокується міліцією.

У підсумку «сесія» була проведена прямо у вестибюлі. Там оголосили про кілька рішень.

Зокрема «виконуюч обов'язів «Ради депутатів харківської територіальної громади» (так називають свій орган сепаратисти) ухвалив рішення про створення суверенної держави під назвою «Харківська народна республіка», яка «буде будувати відносини з іншими державами відповідно до міжнародного права». Щоправда, це рішення набирає чинності після затвердження на загальнообласному референдумі.

Окрім того, ухвалено рішення «звернутися до президента України Віктора Януковича» з тим, щоб він «легітимізував» це зібрання і його документи, а також до уряду Російської Федерації з проханням забезпечити мирне проведення в Харківській області реферндума в якості посередників. Потім Логвінов оголосив, що половина мітингувальників відправиться до будівлі СБУ на Мироносицькі.

Там зібралося близько 30 активістів, деякі – з палицями і в шоломах. Будівлю охороняють приблизно 30 міліціонерів.

Натомість «5 канал» інформує в понеділок: «Після того бунтівники-сепаратисти підійшли до СБУ на вул.Мироносицькій, але значна кількість міліції там знизила вірогідність штурму натовпом цієї будівлі. Зараз в місті тривають мітинги проросійських сепаратистів та евромайданівців. Згідно повідомлень ГУ МВС в Харківський області, на кожному з цих мітингів присутні близько 1,5 тис. осіб, мітингувальника розділені правоохоронцями».

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу