Загальноукраїнський страйк – нелегітимний – експерт (відео)

18:03 2 грудня 2013 р.

Легітимним страйк може бути тоді, коли колективи підприємств пройдуть легітимну процедуру формування страйкових комітетів. Про це під час відеомарафону у Львівському прес-клубі на тему «Євромайдан: сценарії розвитку» повідомив координатор прес-центру львівського Євромайдану Отар Довженко.

Оголошення страйку було політичним рішенням: прийдіть і засвідчіть позицію. Але якщо немає згоди, доброї волі, керівництва підприємства чи установи на страйк, то у страйкарів можуть бути проблеми, наголосив Отар Довженко.

«Тобто, з правової точки зору страйкком це не є. Ми напрацювали інструкції як правильно організовувати страйк і роздаватимемо їх львів’янам», - повідомив Отар Довженко.


Відео:

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу