За Угоду України з ЄС - молодь і освічені, проти - комуністи

13:29 12 листопада 2013 р.

45% українців вважають, що Україна має підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом, лише 14% серед варіантів інтеграції України обирають вступ до Митного союзу. Про це свідчать результати дослідження, яке GfK Ukraine здійснила у жовтні 2013 року. 15% підтримують позицію, що Україна не має входити в жодні союзи.

Водночас, від тих, хто має однозначну позицію щодо вибору України, 54% впевнені, що Україна повинна пiдписати Угоду про асоцiацiю з Європейським Союзом, а в майбутньому – стати повноцiнним членом ЄС, ще 8% – що повинна підписати Угоду, але не вступати до ЄС. 47% виборців Партії регіонів (тих, хто проголосував би за партію, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі) вважають, що Україна має підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом, і лише 20% – за Митний союз.

За підписання Угоди з ЄС 70% виборців партії "Батьківщина", 63% – партії УДАР, але лише 2% виборців Компартії, 58% прихильників КПУ прагнуть вступу України до Митного союзу. Меншою є підтримка євроінтеграції є і серед тих майже 50% громадян, які не визначилися у партійних уподобаннях.

Очікуваною є залежність ставлення до євроінтеграції від віку. Серед респондентів у віці 16-29 років, які мають позицію з інтеграційних питань, 73% – за підписання Угоди з ЄС, тоді як серед громадян віком понад 60 років – лише 45%.

Найменша підтримка євроінтеграції серед громадян з неповною середньою та середньою спеціальною освітою, найбільша - серед тих, хто має вищу або повну середню освіту.

Лише у Південному регіоні частка прихильників Митного союзу однакова з часткою тих, хто за підписання Угоди з ЄС, в усіх інших регіонах частка прихильників євроінтеграції значущо вище.

Опитування компанія GfK Ukraine провела 2-15 жовтня 2013 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці старше 16 років на місяць. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилось методом особистого інтерв'ю. Максимальна похибка - 3,1%.

GfK Ukraine проводить Регулярне дослідження електоральних настроїв населення щомісячно з 2009 року.

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу