За Синютку в соцмережах платила ЄС, за Садового - він особисто

13:00 23 листопада 2020 р.

Усі четверо учасників повторного голосування на Львівщині - Андрій Садовий, Олег Синютка, Андрій Веселий, Тарас Кучма проводили агітацію у соціальних мережах.

Про це сьогодні, 23 листопада, на пресконференції у Львівському пресклубі повідомив координатор спостереження ГМ "ОПОРА" у Львівській області Тарас Радь, пише DailyLviv.

Нагадаємо, перші двоє боролися за посаду міського голови Львова, двоє наступних - за посаду мера Дрогобича.

З 2 серпня до 19 листопада зі сторінки Олег Синютки було опубліковано 156 постів на суму орієнтовно від 22 856 до 38 944 доларів. Більшість постів оплачувала “Європейська Солідарність Львів”, навіть в час відкритого рахунку виборчого фонду кандидата.

З пабліку Андрія Садового впродовж цього ж часу рекламували 123 дописи. Орієнтовна сума витрат від 20 823 до 33 677 доларів. Їх оплачував Садовий особисто.

З пабліку Тараса Кучми рекламували 50 дописів. За них Кучма особисто заплатив з власного виборчого фонду орієнтовно від 250 до 5 150 доларів.

Натомість зі сторінки Андрія Веселого рекламували 75 постів на суму орієнтовно від 6 975 до 14 325 доларів. Їх оплачував Денис Перепелицин.

Синютка привітав Садового з перемогою змін (відео)

Партії-переможці на місцевих виборах - соціологія

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу