За приєднання Криму до Росії проголосували десь 15% учасників «референдуму», – Рада при президенті РФ (відео)

09:54 5 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: ТСН.ua

За даними членів Ради при президенті РФ, на березневий референдум про статус Криму прийшли щонайбільше 30% громадян.


Відео: ТСН.ua

«Крим за приєднання до Росії фактично не голосував – така сенсаційна заява днями зʼявилася на сайті Ради при президентові Росії з питань розвитку громадянського суспільства та прав людини», – йдеться в сюжеті «Телевізійної служби новин», яка повідомляє також:

«Вона кардинально суперечить попереднім цифрам Кремля про майже 97% підтримки входження Криму до складу Росії. За даними членів президентської ради, на березневий референдум про статус Автономної Республіки прийшли щонайбільше 30% громадян. І лише половина з тих, хто зʼявився на референдум, – проголосували за приєднання до Росії.

Отже, долю українського Криму визначила проросійська меншість: десь 15 %. Приблизно такі ж дані явки і голосування оприлюднив і Меджліс.

І це де-факто доводить, що анексія Криму не має нічого спільного з волею більшості кримчан. Незручну новину з президентського сайту швидко прибрали. Але правозахисниця Світлана Ганнушкіна, одна з тих, хто досліджував кримські настрої, була відверта з українськими журналістами.

В інтервʼю «Каналу 24» вона прямо сказала, що Росія оскандалилася кримською кампанією. Нагадаємо, що раніше світ не визнав кримського референдуму».

А тепер такий же «референдум» російські диверсанти та їх місцеві прибічники нав'язують Півдню й Сходу України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини