За олігархів на Донбасі вмирати не хочуть, – експерт

15:54 3 червня 2014 р.


Фото: pohlyad.com

«Заради олігархів ніхто життя своє класти не буде. Має бути максимально велика зарплата для прикордонників і військових, бо людина ризикує життям і захищає нас із вами», – зазначив під час відеомосту між Львовом і Донецьком на тему «Особливості охорони західного і східного кордонів України» незалежний донецький експерт, колишній прикордонник, полковник спецслужб Володимир Іванович (його ім’я, по батькові змінені, а прізвище з міркувань безпеки не розголошується).

На думку Володимира Івановича, потрібна ефективна робота з місцевим населенням. Особливо тим, яке підтримує проведення АТО.

«Будь-який мешканець села , який бачить ворожу техніку, кому він може повідомити? Всі контактні телефони СБУ, МВС не працюють. Потрібна взаємодія з місцевим населенням – це аксіома. Доки не створять аналітичну групу при АТО, генштабі і не буде однієї особи, яка відповідатиме за переговори з сепаратистами, бардак буде продовжуватися і довіра населення до влади буде падати», - наголосив Володимир Іванович.

«Вікторія Сюмар, яка працює в РНБО, – хороша журналістка, але контрпропагандистську  роботу веде недостатньо»,- сказав експерт.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу