За олігархів на Донбасі вмирати не хочуть, – експерт

15:54 3 червня 2014 р.


Фото: pohlyad.com

«Заради олігархів ніхто життя своє класти не буде. Має бути максимально велика зарплата для прикордонників і військових, бо людина ризикує життям і захищає нас із вами», – зазначив під час відеомосту між Львовом і Донецьком на тему «Особливості охорони західного і східного кордонів України» незалежний донецький експерт, колишній прикордонник, полковник спецслужб Володимир Іванович (його ім’я, по батькові змінені, а прізвище з міркувань безпеки не розголошується).

На думку Володимира Івановича, потрібна ефективна робота з місцевим населенням. Особливо тим, яке підтримує проведення АТО.

«Будь-який мешканець села , який бачить ворожу техніку, кому він може повідомити? Всі контактні телефони СБУ, МВС не працюють. Потрібна взаємодія з місцевим населенням – це аксіома. Доки не створять аналітичну групу при АТО, генштабі і не буде однієї особи, яка відповідатиме за переговори з сепаратистами, бардак буде продовжуватися і довіра населення до влади буде падати», - наголосив Володимир Іванович.

«Вікторія Сюмар, яка працює в РНБО, – хороша журналістка, але контрпропагандистську  роботу веде недостатньо»,- сказав експерт.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу