За один тільки день Львівщина прийняла ще 92-х переселенців зі сходу України (відео)

12:40 24 червня 2014 р.


Фото: day.kiev.ua

Натомість за вихідні, як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, – 60.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації, 23 червня, на Львівщині прийняли та надали тимчасовий притулок 92 переселенцям зі сходу України. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк, який конкретизував:

«Це переважно жителі Донецька, Слов’янська, Краматорська, Луганська. За вихідні розмістили 60 осіб, а за сьогодні, за один тільки день – 92.

Зокрема, скерували на реабілітацію в трускавецький санаторій «Дніпро-Бескид» п’ятьох осіб з Донецька, які були в  полоні сепаратистів. Частину переселенців розміщують в гуртожитках профтехосвіти, які звільнилися на канікули.

Із пологового будинку виписалася переселенка з Донецька, яка кілька днів тому народила хлопчика. З дня на день готується до пологів жінка зі Слов’янська. Вона приїхала до нас із двома дітьми і вагітна двійнею». 

Натомість телеканал «Інтер» інформує сьогодні, 24 червня в повідомленні «100 нових переселенців з Донбасу шукають притулку на Львівщині»:

«Жителі Донбасу шукають притулку на Львівщині. Лише за минулу добу до регіону прибуло близько ста переселенців.

Усі з Донецька, Слов'янська, Краматорська та Луганська. Людей розселяють у місцевих санаторіях та гуртожитках. За інформацією облдержадміністрації, прихисток в області за останні кілька місяців знайшли близько 3 тисяч біженців».


Відео: Інтер

dailylviv.com

До теми

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу