За мітинг під володінням посадовця – арешт до 10 діб

15:58 16 січня 2014 р.


Фото: mn.ru

Сьогодні Верховна Рада внесла зміни до статті 185-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Віднині покарання за порушення порядку проведення мирних зборів тягнутиме відповідальність у вигляді арешту до 10 діб (раніше було передбачено штраф). Відповідальність настає, зокрема, за проведення їх біля «житла чи іншого володіння осіб».

Повідомляючи про це сьогодні, 16 січня, інформагенція «СТРАЙК» зауважує: «Відзначимо, що порядку проведення мітингів Законами України не визначено. Окрім того, відтепер участь у будь-якому масовому заходу у масці, шоломі або камуфляжному одязі без згоди правоохоронців тягне адмінарешт до 15 діб. Також новий Адмінкодекс забороняє рух у колонах в складі більше п’яти машин. Це тягнуть за собою накладення штрафу від сорока до п’ятдесяти неоподатковуваних або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого».

dailylviv.com

До теми

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу