За добу на сході України поглягли троє наших воїнів і поранено 14-х, – АП (відео)

13:28 18 червня 2015 р.

  • 0
Ситуація в зоні бойових дій на сході України станом на 18 червня 2015 року

Ситуація в зоні бойових дій на сході України станом на 18 червня 2015 року
Фото: Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки і оборони України

Речник Адміністрації Президента з питань антитерористичної операції Андрій Лисенко повідомив у четвер: «За останню добу в зоні проведення антитерористичної операції загинули троє бійця, ще 14 дістали поранення».

Речник Адміністрації Президента з питань антитерористичної операції Андрій Лисенко повідомив сьогодні, 18 червня, під час традиційного брифінгу: «Після затишшя бойові дії в зоні антитерористичної операції відновилися. Супротивник підтягнув важке озброєння і не полишає спроб наступу. Епізодичні провокації йдуть по всій лінії фронту, а на деяких ділянках переходять у повноцінні бойові зіткнення. Внаслідок посилення інтенсивоності зіткнень, за останню добу в зоні проведення антитерористичної операції загинули троє бійця, ще 14 дістали поранення».

Це повідомлення передав у четвер телевізійний «5 канал». Натомість народний депутат (колишній командир полку «Дніпро-1») Юрій Береза уточнив: «Не дивлячись на так звані «мирні домовленості», у Мар'їнці під час мінометного обстрілу сьогодні вночі загинули два бійця з 20-го БТРО («Дніпро»). Мар'їнка й Красногорівка постійно обстрілюються зі 120-міліметрів мінометів, переважно з боку конезаводу. 

Юрій Береза написав про це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу