За час одностороннього «перемир’я» на Донбасі полягли 89 українських військових

23:17 24 жовтня 2014 р.


Фото: nardim.at.ua

Представник України в ООН Олександр Павліченко повідомив у п’ятницю під час засідання Радбезу ОО: «Після того, як було оголошене перемир’я позиції ЗСУ обстрілювали понад 2 тисячі разів, 89 українських військових було вбито, 500 поранено».

Від моменту оголошення режиму перемир’я на Донбасі було вбито 89 українських військових і принаймні 54 мирних мешканців. Про це повідомив сьогодні, 24 жовтня, під час засідання Радбезу ООН представник від України Олександр Павліченко, 

«Після того, як було оголошене перемир’я позиції ЗСУ обстрілювали понад 2 тисячі разів, 89 українських військових було вбито, 500 поранено. В результаті обстрілу сепаратистами принаймні 54 цивільних громадян було вбито, в тому числі 7 цивільних осіб було вбито через обстріл сепаратистами Сартани минулого тижня», – передає в п’ятницю заяву представник від України телеканал «Еспресо.TV».

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу