За час одностороннього «перемир’я» на Донбасі полягли 89 українських військових

23:17 24 жовтня 2014 р.


Фото: nardim.at.ua

Представник України в ООН Олександр Павліченко повідомив у п’ятницю під час засідання Радбезу ОО: «Після того, як було оголошене перемир’я позиції ЗСУ обстрілювали понад 2 тисячі разів, 89 українських військових було вбито, 500 поранено».

Від моменту оголошення режиму перемир’я на Донбасі було вбито 89 українських військових і принаймні 54 мирних мешканців. Про це повідомив сьогодні, 24 жовтня, під час засідання Радбезу ООН представник від України Олександр Павліченко, 

«Після того, як було оголошене перемир’я позиції ЗСУ обстрілювали понад 2 тисячі разів, 89 українських військових було вбито, 500 поранено. В результаті обстрілу сепаратистами принаймні 54 цивільних громадян було вбито, в тому числі 7 цивільних осіб було вбито через обстріл сепаратистами Сартани минулого тижня», – передає в п’ятницю заяву представник від України телеканал «Еспресо.TV».

dailylviv.com

До теми

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу