За час антитерористичної операції на сході України загинули 210 людей, – МОЗ (відео, оновлено)

17:56 11 червня 2014 р.


Фото: AP Photo

Про це повідомив у середу міністр охорони здоров'я Олег Мусій.

Агенція «ЛІГАБізнесІнформ» передає сьогодні, 11 червня, в повідомленні «За час АТО в Донбасі загинули 210 осіб, – МОЗ»:

«За час проведення антитерористичної операції, з 5 травня, в морги Донецької та Луганської областей надійшли 14 дітей. Про це журналістам перед засіданням Кабміну повідомив міністр охорони здоров'я Олег Мусій.

«За час проведення антитерористичної операції 14 дітей загинули - це ті, хто молодший 18 років. Жінок серед загиблих – дев'ять», – сказав Мусій, слова якого наводить кореспондент «ЛІГАБізнесІнформ». 

На запитання про те, як померли ці люди – від поранень чи хвороб – Мусій відповів: «У мене даних конкретно немає. Це ті цифри, які подає центр екстреної медичної допомоги». 

Загальна кількість загиблих за час АТО в Донецькій і Луганській областях – 210 осіб. «Це ті, хто поступив в морги установ охорони здоров'я. Інших ідентифікованих або неідентифікованих, яких терористи забирають і вивозять – по ним у Міністерства охорони здоров'я даних немає, тому що ми не співпрацюємо із ДНР, ні з іншими терористичними організаціями, і вони нам таку інформацію не пропонують», –  повідомив міністр охорони здоров'я.

За словами Мусія, тільки за вчорашній день в цих регіонах загинули більше 50 чоловік. Чи є серед загиблих мирні громадяни, міністр не уточнив, сказав натомість: «Це ті, хто поступив в морги медичних установ. Для лікарів немає значення, хто загинув. Загинули люди, і вони знаходяться в моргах».

Натомість «Телеканал новин «24» повідомляє сьогодні, 11 червня:

«Міністр охорони здоров'я України Олег Мусій уточнив дані щодо загиблих дітей в Донецькій області за час проведення антитерористичної операції. З життя пішло двоє неповнолітніх. «Цифра, яку я озвучив перед засіданням Кабміну про загиблих 14 дітей, насправді ця цифра відносилася до 14 померших дітей у Донецькій області від нуля до одного року, померлих від різних захворювань у період з 1 червня. Ця цифра відповідає загальній статистиці смертності дітей по країні», – пояснив він.

Урядовець нагадав, що у результаті бойових дій загинули двоє дітей у Слов'янську. Причину їхньої смерті не встановлена, оскільки неможливо провести судмедекспертизу».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

15:58 23 липня 2021 р.

Військові резервісти з усієї України навчаються на Яворівському полігоні

У навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон, с Старичі) розпочалися навчання резервістів першої та другої черг.

Рубрика: Політика

15:27 23 липня 2021 р.

ЛитПолУкрбриг зачистила і звільнила житлові будинки у місті, - навчання Три мечі-2021

Під час багатонаціонального навчання “Три мечі-2021“, яке триває на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, підрозділи Литовсько-Польсько-Української бригади вдосконалюють практичні елементи застосування, які будуть необхідні під час активних заходів.

Рубрика: Політика

20:20 22 липня 2021 р.

З радянського монументу слави - у музей радянського терору: у Львові перенесуть дві скульптури

У Львові триває демонтаж Монумента слави на вул. Стрийській. Уже завершено демонтаж і переміщення до музею «Територія терору» усіх горельєфів, стартують роботи з переміщення двох центральних скульптур.

Рубрика: Політика

20:10 22 липня 2021 р.

Російські війська розташувалися за 330 км від Львова

У білоруське місто Брест, що межує з кордоном Польщі, прибув перший ешелон з військовослужбовцями і технікою Російської Федерації. Росія вже почала перекидати сили, які будуть брати участь в маневрах Республіки Білорусь та Російської Федерації «Захід-2021», які офіційно мають розпочатися тільки у вересні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу