За час антитерористичної операції на Донеччині загинули не менше 160 мирних жителів, – ДонОДА

18:48 2 липня 2014 р.


Фото: news.vashmagazin.ua

Про це повідомила в середу заступник голови Донецької облдержадміністрації й начальник її управління з питань охорони здоров'я Олена Петряєва.

Сайт «ZN.UA» інформує сьогодні, 2 липня, в повідомленні «За час АТО в Донецькій області загинули не менше 160 мирних жителів, серед них четверо дітей»:

«За час антитерористичної операції у Донецькій області загинули не менше 160 мирних жителів. Про це «ZN.UA» повідомила заступник голови Донецької обласної адміністрації, начальник управління з питань охорони здоров'я Олена Петряєва.

Офіційно за час проведення АТО у Донецькій області за станом на 1 липня загинули 279 осіб, 262 чоловіків, 13 жінок, 4 дитини. Як невідомі, тобто взагалі без будь-яких розпізнавальних знаків, зареєстровані 93 людини. Як воєнні (у камуфляжі) –  26. Решта 160 загиблих, імовірно місцеві жителі».

За словами Петряєвої, мова йде тільки про тих загиблих, щодо яких проведена судово-медична експертиза. Що стосується втрат військових, національних гвардійців, працівників МВС і СБУ і прикордонників, то реєстрацією і транспортуванням загиблих займаються самі силовики. Поранених оперативно переправляють у медичні установи населених пунктів, не захоплених сепаратистами, щоб виключити їхнє захоплення бойовиками.

Угрупування сепаратистів також намагаються самостійно вирішувати проблеми із загиблими. Убитих росіян намагаються переправляти через кордон РФ, інших найчастіше ховають поблизу місця загибелі.

Владою області зафіксовано кричущі випадки, коли бойовики скидали трупи прямо у канал Сіверський Донець. Тому говорити про точну кількість загиблих з боку бойовиків не доводиться.

Невідома точна цифра загиблих у Слов'янську, частина тіл може перебувати під нерозібраними завалами. Немає даних і про кількість похованих.

За відомостями Петряєвої, у місті на сьогоднішній день залишається близько 45 тисяч жителів. Після відновлення активної фази АТО кількість жертв зросла.

Як заявила Петряєва, «учора після інтенсивного обстрілу Краматорська прийшла інформація про шість загиблих і сімох поранених. Вісім людей доставлено в лікарню у Слов'янську. Йде бій в Амвросіївці і на Савур-могилі. Там багато загиблих і поранених, але точних цифр поки немає, дуже поганий зв'язок. У лікарні вже доставлено шість осіб. У Донецьку вчора, після захоплення обласного УВС, двоє загиблих. Ще вісім осіб звернулися по допомогу у медичні заклади. Сильні бої у районі Карлівки. Сьогодні убито чоловіка на каналі Сіверський Донець - Донбас. Йдуть активні бойові дії в Артемівську і Сіверську. Там тяжко поранено чоловіка і вбито жінку. Ці дані ще не увійшли у зведення».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу