За 16 днів на Донбасі знищено 1416 російських окупантів та їх колаборантів, – радіоперехоплення

13:18 21 лютого 2015 р.


Фото: durdom.in.ua

Блогер Олег Ярчук укотре оприлюднив дані радіоперехоплень про втрати російських окупантів та їх колаборантів на Донбасі.

«1416 бойовиків загинули в боях на Донбасі лише за 16 днів», – передає сьогодні, 21 лютого, інтернет-видання «7 Днів-Україна», конкретизуючи при цьому:

«Бойовики і російські найманці гинуть на Донбасі тисячами. Це підтверджують і дані радіоперехоплення, оприлюднені в блозі Олега Ярчука.

Відомі нам втрати підрозділів ополчення за період з з 2 до 18 лютого склали убитими – 1416, пораненими – 2690, – так доповіли з Донбасу своїм кремлівським ляльководам. При цьому йти в бойовики і воювати за ефемерні «ДНР» та «ЛНР» місцеві мешканці не поспішають, бідкаються терористи.

«За вказаний період до складу ополчення мобілізовано 322 (велика частина бойового досвіду не має). На виконання вашого розпорядження проводяться заходи з формування зі складу ополчення ударно-штурмових груп підвищеної вогневої комплектації. Перелік необхідного озброєння передається вам окремим листом», – наводить ворог у своїх радіопереговорах чергове підтвердження постачання Росією зброї бойовикам на першу вимогу».

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу