З п’яти опозиціонерів влада когось вб’є, отруїть, купить, – екс-міський голова Львова

19:25 24 січня 2014 р.


Фото: demo-new.city-adm.lviv.ua

Створення органів прямого народовладдя на місцях – виконкомів – міський голова Львова 1990-1994 років Василь Шпіцер вважає правильним кроком. Про це він заявив під час відеомарафону «Як зупинити російський сценарій руйнації України?» у Львівському прес-клубі.

Про це він заявив під час відеомарафону «Як зупинити російський сценарій руйнації України?» у Львівському прес-клубі.

«У 1991 році, коли було ГКЧП, час був страшніший, ніж сьогодні. Я на засідання виконкому зібрав представників усіх силових відомств – міліцію, КГБ, пожежників, цивільніу оборону і сказав виконувати вказівки мої, а не ті, що будуть іти з Києва. І всі вони дали слово, що будуть виконувати. Станіслав Вербицький, який був начальником міської міліції, взагалі став струнко і сказав: «Тільки ваші, бо вас обрав народ, громада». І міський голова відповідає за порядок в місті. Міський голова має дуже великі можливості.

Станіслава Вербицького потім звільнило обласне керівництво за те, що він відмовився бити людей, коли 9 травня хотіли робити парад, а проти цього вийшли люди. І Мотринець, який тоді керував обласною міліцією, все, що казав голова облвиконкому, виконував. Це для нього було, навіть, важливіше, ніж накази міністра»,- розповів Василь Шпіцер

«Сьогодні ситуація така сама, якою була в 1990 році, коли був єдиний ворог – комунізм. Сьогодні єдиний ворог – Янукович і його оточення. Тому всі повинні об’єднатися»,- наголосив Василь Шпіцер.
Він нагадав принцип, за яким тоді НРУ складав виборчий список – з п’яти кандидатів. «Якщо першого «з’їли», другий ставав першим, якщо другого «з’їли», третій ставав першим.  Народ давно хоче лідера. Це дуже просто зробити – скласти список чи витягнути жереб, чи домовитися. Наприклад, нехай, би першим був Кличко, потім – Яценюк, Порошенко, Огризко, Тягнибок. Тому що влада когось вб’є, когось отруїть, когось купить, але з п’яти хтось залишиться, хто зможе виграти в Януковича. По-друге, треба обов’язково показати команду, адже є люди, які вже себе показали. – Пинзеник, Вакарчук, Наливайченко, Гриценко, Луценко, які мають бути в команді і сказати, що ми – разом. І люди мусять знати програму. В ній має бути і Євросоюз, і відміна рішень Конституційного суду про передання влади в одні руки»,- наголосив Василь Шпіцер.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу