З обласного бюджету Львівщини скеровано військовим 8,897 млн. гривень

13:36 3 квітня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, військові, дислоковані на території нашої області. отримають на зміцнення обороноздатності держави 8,897 млн. грн.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 3 квітня, «Щоденному Львову»: «В обласному бюджеті на 2015 рік передбачено кошти в сумі 8897 тисяч гривень на реалізацію заходів програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території області. За рахунок цих коштів планується забезпечити військовозобов’язаних  окремих військових формувань Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Міністерства внутрішніх справ України та установ Міністерства оборони України, які дислоковані на території  області речовим майном і закупити засоби, необхідні для зміцнення обороноздатності та безпеки держави».

dailylviv.com

До теми

19:07 24 травня 2022 р.

Назвали 53 вулиці у Львівській громаді, які перейменують у рамках декомунізації

53 вулиці у Львівській громаді перейменують у рамках декомунізації топоніміки. Такий підсумок шести засідань спеціальної робочої групи. Далі визначатимуться з новими назвами. Перелік напрацювань робочої групи буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу