З 1 вересня громадяни України перетинатимуть кордон з Білоруссю за закордонним паспортами

16:45 13 травня 2020 р.

  • 0

З 1 вересня 2020 р припиняється використання паспорта громадянина України для виїзду до Республіки Білорусь через пункти пропуску на українсько-білоруському державному кордоні.

Таке рішення прийнято сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів. На територію Республіки Білорусь українці виїжджатимуть лише за закордонними паспортами.

Доцільність прийняття даного рішення зумовлена низкою аспектів. Зокрема, це дозволить покращити захист наших громадян. Адже у разі втрати за кордоном внутрішнього паспорта ідентифікація закордонними установами є тривалою та складною  на відміну від оперативних процедур документування подорожуючих у разі втрати закордонних паспортів.

Крім того, буде зменшено час проходження прикордонного контролю кожного громадянина, оскільки інформація з закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами.

Також буде вирішене питання проведення безпомилкової перевірки  інформації щодо наявності обмежень на перетинання кордону згідно з дорученнями уповноважених державних органів та за базами Інтерполу. Адже відсутність у внутрішньому паспорті інформації про особу латиницею унеможливлює автоматичне зчитування інформації з документа.

При в’їзді громадян з території Республіка Білорусь в Україну Державна прикордонна служба безперешкодно пропускатиме з внутрішніми паспортами. Адже право  громадян України на в’їзд в Україну за будь-яких підстав закріплене законодавчо.

Коментарі(0)

До теми

10:26 6 червня 2020 р.

22-26 червня профспілки готують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори, - голова у Львові

З 22 до 26 червня Федерація профспілок України планує всеукраїнську попереджувальну акцію протесту в Києві та регіонах, якщо законопроект №2681, який суттєво обмежує права профспілок, Верховна Рада розгляне в першому читанні. Профспілчани планують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори.

Рубрика: Політика

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика