Юрій Михальчишин плюнув своїм виборцям в обличчя

17:43 20 жовтня 2014 р.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №118, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець Степан Середа.

- Проїжджаючи округом і розмовляючи з людьми, я зробив такий висновок. Він декларував багато чого, а зараз залишив людей наодинці. Так депутат не повинен робити. Тому борони Бог від помічника такого, - каже лікар батальйону «Азов» та кандидат до парламенту. Водночас своїм основним опонентом, якого не можна допустити до влади, він вважає Дубневича. За його словами, зараз весь адмінресурс в окрузі працює на цього кандидата. - Ситуація в районі така, що влада в районі – голови сільських рад, священики, директори шкіл – в душі проти Дубневича. Але поставлені в таку ситуацію, що відкрито не можуть те говорити, йдуть з похнюпленими головами. Підписують ті договори. І нема на то ради, - каже Степан Середа. Зрештою, він вірить у мудрість виборців, які, за його словами, покажуть тому кандидатові дулю. Також Степан Середа готовий зняти свою кандидатуру на користь будь якого іншого прохідного кандидата, який поборе його опонентів, Дубневича та Лубківського. Як лікар, який тривалий час перебував у зоні бойових дій, кандидат до парламенту, впевнений, що саме олігархи та «грошові мішки» розпочали цю війну і зацікавлені в її продовженні.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу