Юні львів’яни засвідчили в День Конституції єдність України (відео)

19:40 28 червня 2014 р.


Фото: YouTube

100 учнів з різних шкіл міста дарували усім статті з Основного Закону, зокрема – про Соборність держави та її територіальну цілісність.

Західна інформаційна корпорація розповідає сьогодні, 28 червня, в повідомленні «У День Конституції юні львів’яни засвідчили «єдність України у часі війни»:

«Сьогодні, 28 червня, у День Конституції України на площі Ринок у Львові провели акцію «Україна єдина в часі війни». Його учасники символізували всі області України і ще Крим. Вони сформували свого роду карту держави.

Імпрезу організував Клуб Ділових людей, а реалізували підлітки – учасники проекту «Квиток до успіху». Як пояснила репортерові телеканалу ZIK Маірчці Жук організатор флеш-мобу Наталка Панчишин, до акції долучилися майже 100 учнів з різних шкіл Львова.

Молоді патріоти України також приготували львів’янам і гостям міста подарунки до Дня Конституції: маленькі згорточки паперу, перев’язані синьо-жовтою стрічкою. У кожному дарунку були видрукувані статті з Основного Закону України. До прикладу, про Соборність держави та її територіальну цілісність».


Відео: Західна інформаційна корпорація

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу