Юні львів’яни засвідчили в День Конституції єдність України (відео)

19:40 28 червня 2014 р.


Фото: YouTube

100 учнів з різних шкіл міста дарували усім статті з Основного Закону, зокрема – про Соборність держави та її територіальну цілісність.

Західна інформаційна корпорація розповідає сьогодні, 28 червня, в повідомленні «У День Конституції юні львів’яни засвідчили «єдність України у часі війни»:

«Сьогодні, 28 червня, у День Конституції України на площі Ринок у Львові провели акцію «Україна єдина в часі війни». Його учасники символізували всі області України і ще Крим. Вони сформували свого роду карту держави.

Імпрезу організував Клуб Ділових людей, а реалізували підлітки – учасники проекту «Квиток до успіху». Як пояснила репортерові телеканалу ZIK Маірчці Жук організатор флеш-мобу Наталка Панчишин, до акції долучилися майже 100 учнів з різних шкіл Львова.

Молоді патріоти України також приготували львів’янам і гостям міста подарунки до Дня Конституції: маленькі згорточки паперу, перев’язані синьо-жовтою стрічкою. У кожному дарунку були видрукувані статті з Основного Закону України. До прикладу, про Соборність держави та її територіальну цілісність».


Відео: Західна інформаційна корпорація

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу