Юлія Тимошенко здивує всіх виборчою ідеологією, – прогноз зі Львова

17:52 10 січня 2019 р.

  • 0
  • 1350


Фото: Львівський прес-клуб


Відео: Львівський прес-клуб

Виборча програма Юлії Тимошенко з'явиться після її офіційного висунення кандидатом у Президенти. Попередньо ця подія запланована на 22 січня 2019 року, коли у Києві відбудеться всеукраїнський символічний ланцюг єднання з нагоди 100-річчя Соборності України.

Під час сьогоднішнього засідання громадського прес-центру “Вибори-2019” на тему “Які ідеології декларують і використовують основні кандидати в Президенти?” Наталія Тимчій, виконувачка обов'язків голови Львівської міської парторганізації “ВО “Батьківщина”, сказала, що про ідеологію Тимошенко-кандидата у Президенти поки що можемо говорити на підставі статуту партії, її програми, а також "Нового курсу України", який був презентований влітку та восени минулого року. 

- Наша партія сповідує проєвропейську політику, що є записано у партійному статуті, - наголосила Наталія Тимчій. - Україна повинна бути невід'ємною частиною європейської спільноти. Партія "Батьківщина" є асоційованим членом Європейської народної партії. А молодіжне крило "Батьківщина молода" є повноправним членом молодіжної структури Європейської народної партії. У партії є гарні стосунки з Римським клубом, і Юлія Володимирівна регулярно їздить на ці засідання, де презентує наші програми. 

Партійна активістка нагадала, що одне з ключових завдань нашої країни, на переконання лідерки ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, є вступ України у НАТО. 

- Це вже давно би гарантувало Україні безпеку. Коли ми здавали ядерну зброю і одразу вступили би в НАТО, то у нас би, мабуть, і не було війни, - вважає Наталія Тимчій. 

За її словами, важливі акценти партія зараз робить на соціальній політиці. Щоби були захищені соціально незабезпечені і вразливі верстви-прошарки населення: пенсіонери, багатодітні, сироти. Ті соціальні категорії населення, які потребують особливого піклування з боку держави.

Крім того, "Батьківщина" орієнтується на всі цільові групи населення. Особлива увага - новій освітній програмі та медичній програмі, яка, на переконання партії, має бути змінена. 

- Юлія Тимошенко є загальнонаціональним лідером, - сказала Наталія Тимчій. - Вона презентує свою програму, яка зорієнтована на всі прошарки населення. Змінюється зовнішня політика, змінюється внутрішня політика. Ми не можемо бути законсерованими, тому відбуваються певні зміни. Але основні постулати партійної програми і статуту 1999 року збережені. 

Наталія Тимчій вірить, що Юлія Тимошенко презентуватиме свою програму як кандидат у Президенти достойно і у ній, зокрема, будуть також відповіді на теперішні зауваження щодо популізму окремих партійних тез, про які, зокрема, говорила на засіданні у Прес-клубі 10 січня професорка, доктор філософських наук Антоніна Колодій. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

19:35 18 березня 2019 р.

Куди Україна піде з наступним президентом - три сценарії

31 березня в Україні відбудуться вибори президента, які багато в чому визначатимуть майбутнє країни на наступні п'ять років. Про варіанти розвитку ситуації - журналіст Сергій Руденко для DW.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 201

13:40 15 березня 2019 р.

Спікер Держдуми РФ зажадав від України відшкодування «втрат» Криму

Голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін вважає, що влада України повинна відшкодувати анексованому Криму втрати, які нібито зазнав упродовж 25 років півострів від «руйнівної політики».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 783

11:28 15 березня 2019 р.

У Львові розпочався «Форум місцевого самоврядування»

Львів уже всьоме став платформою для обміну досвідом, обговорення й аналізу актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі місцевих органів влади у розвитку держави.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 639